hepsini okuyamadım bile. yazanda hiç üşenmeden nasıl yazmış hayret walla bi kız onları bi erkekte aramaya kalksa ömrü yetmez

isteriz walla

beqLentiLErin çoKLuqu $ansI azaLtajaktIr burasI kesin ama hepsini teq 1 ÇatI aLtInda topLamakta Mümqün : Hayata we oLayLara oLumLu qözLerLe baqmayI biLen 1'i oLmaLI

maşaallah diyorum başkada bişey demiyorum!......

eminim bunlarlada sınırlı değildir bayanların istedikleri!

wayy bee biz neymişizzz....tırstım kendmden yawssss...

yaa acaba böle bi erkek varmıdırr nerdeee düşünemiyorum yaa ama beni istedigim bunlar deil benim istedigim yakışıklı olsunnn bırazda kendının benı sevdıgını gostersın ve en son olarak taa biraz ilgili olsun yani ilgisiz davranmasınn bu arada süperrdi yaaaa

bende çoğu yok erkek olduğum halde olmasınıda istemem eminim kız arkadaşların çoğuda bana katılır

Hmm erkek dediğin bölebiseymiymiş bulursan bi yolla da örnek alalım

Alıntı:
Erkek dedigin aldatmayacak.
Aldatmak basitliktir.
Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dedigin.
Aldatiyorsa sevmiyor demektir.
benim teq istediğim bu yalansız dolansız biri olsun yürekten sevsin yeter ama nerdeee yok yok işte

Bu kadar şeyde istenmezki

yok yok bu kızlara fazla yuz vermısız ısteklerı bıtmek bılmıyor arkadaslar erkekler olarak genel yuruyuse davet edıyorum bu duruma bır son vermelıyız

bunları bulan bir kız varsa yanında şahidiyle varya ben o erkeği istanbuldan sırtımaalır taşırım şırnağa kadar...hem ben bunca şeyi yapacak kişini erkekliğinden şüphe ederim...

acaba yanında cayda isterlermı çok merak etyom bunların hpsını bı kızın ısteyecenden emın deyılım

bi erkakte bu özellikleri bulmak imkansız bende erkeğim bilirim
ama %50 si olan vardır %001[web:899ca322fb]http://gokhan.erbakan.sitemynet.com[/web:899ca322fb]

bizde insanız

ben bayan olarak bir erkeğin tüm özellikleri bir arada bulunduracağına inanmıyorum erkek dediğin AKILLI olsun yeterrrrrrrrr

Onu okumaya bile vakit yok

yok bea böyle yazdığına bakma iki güzel söz söyle bi bakış at tamamdır

ben erkekte bu özellikleri isterim güzel sıralamışsın

teşekkürler de dediler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum