Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği
Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

ellerine sağlık çok güzel olmuş cnmm

Sevda Çiçeği'nde bu hafta...Nazan'ın gizli hayranı, Selim'le aralarında huzursuzluk yaratır. Bu durum Zeynep'e yarar. Rıdvan ve Naci cephesinde buzlar erimeye başlar. Selim,Nazan'ın gizli hayranı ile kozlarını paylaşır ve niyetinin ciddiyetini ispatlamak için Nazan'ı annesinden isteme kararı alır. Bu haber karşısında panikleyen Naşit, Leyla' nın kaçırılma planı karşısında biraz olsun rahatlar. Pınar ve kimliği belirsiz yabancı arasında ki dostluk ilerler. Nazan ve annesi Neriman, evlerine gelen ziyaretçi karşısında şaşırırlar. Leyla'nın planı umulmadık bir şekilde başarıyla sonuçlanır. Nazan ve Selim arasında ipler kopar. Leyla ve arkadaşları için veda zamanı gelmiştir.

Sevda Çiceği

dizi sanki biraz eski türk filmlerini de anımsatıyo.. fakir kıza iş teklifi.. bi anda zengin olması falan.. e bide zengin çocuk fakir kıza hep aşık olur nedense.. bide tam aşkın doruğunda gıcıklık ya fakirin foyası ortaya çıkar :P ama yinede eğlenceli.. tv de daha iyi bişey olmadığı zamanlarda izleniyo..

bence Cameron diaz a benzeyen kız MERAL kaplan hiç güzel değil boya küpüne girince güzel oluyo haklısınız leyla rolünü yapamıyo zaten ona mecbur kalmışlar normalde YASEMİN ERGENE yi istemişler ama yasemin parayı az bulmuş ama yinede leyla güzel kız

Alıntı:
gaye´isimli üyeden Alıntı
bence Cameron diaz a benzeyen kız MERAL kaplan hiç güzel değil boya küpüne girince güzel oluyo haklısınız leyla rolünü yapamıyo zaten ona mecbur kalmışlar normalde YASEMİN ERGENE yi istemişler ama yasemin parayı az bulmuş ama yinede leyla güzel kız
inanmiyorum buNa beN...
demet akaLina roL gitMiS beNm biLdigim ama zamaN uyusMazLigindan kaBul edeMemiS...

valla bilmiyorum aşkoyununun sitesinde ve gazetelerde yazıyor.kısaca ben onların yalancısıyım.

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Sevda Çiceği

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum