bende cok sinirlendim vallah o demin anlatigim bolumun sonuydu zaten orda biti zehra yakti esyaleri burdan gitmem memed ali dedi bakalim ne yapacaksin dedi ve giti orda biti

of beee ne biçim aşkkkk

fragmanlarında dio ya adam gitme gülüm gitme değişirsin oralarda hep ağlıyorum biliyo musun o sahneyi ne zaman görsem

beni çok etkiliyo aşklar,kavuşamayanlar

zaten dediği gibide oluyo yaaa değişiyo başkası ile evlenio ne biçim hayattır ki o kadar sev bekle ama hiç bir şey istediğin gibi olmasın

diyorum ki kendi kendime ya bir gün benimde böle olursa hayatım acıklı bi dizi gibi kavuşamayan iki aşık gibi

hep kendimi koyuyorum dizilerde kız yerine çok etkileniyorum yaaa

dizi güzel...

aynen canim bende her hangi bir diziye baksam kendimi koyuyorum kizin yerine evet biliyorum o sahneyi bende orayi cok seviyorum kac kere izledim hep agliyorum birde dizinin muzigi variya sarkisi orda ben bitiyorum oyle agliyorum ki hic bir sarki beni bukadar etkilyemedi bilmiyorum neden bu sarkida cok agliyorum her duydugumda

arkadaslar ya cok guzel dizi

hiç izlemedim güzel bir diziye benziyor amaa

__superisi__, sagol cnm

güzel diziye benziyo izliyeceğim.. sağol

Bir erkek olarak bu diziyi çok beğeniyorum..

Heleki bir laf var o lafa bitiyorum

Bırakıp Gittiğin Kalbinse Eğer Elbet Dönersin

toto98, tesekkurler

Land.riTTer, evet bende o lafi cok seviyorum birde

kalbime saplanmis bir kursunsun sen omur boyu acitacaksin kalbimi

bu sozu cok seviyorum

güsel bi dizi

edanaz, sagol cnm

harika bi dizi bu ya yapanların eelerine sağlık şarkıda harika paylaşandan allah razı olsun

juliet_kübr@, sagol cnm bnm begenidgine sevindim bencede harika bir dizi

Not : arkadaslar fikrimin ince gulu artik pazar aksami saat 22:00 show tvde gunu degilsidi artik pazar aksamlari cikiyor bilgi vermek istedim

muzigi cok hos surekli dinliyorum aslinda dizinin konusuda guzel ma izlemeye zamanim yok.

güselmiş

çoq güsel bi şarkısı war yhaa
payLaşım iiçin saoL tatLım

rica ederim canlar gozlerinize saglik

_TaTLi_54_A$iK_, katılıom

ciiideenn bu diziyi çook beendim.. dizi izlemesemde hiçç.. çok hoşuma gttii...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum