Samanyolu TV'nin Çok Merak Edilen Dizisi Başlıyor

Samanyolu TV'nin Çok Merak Edilen Dizisi Başlıyor

8 Temmuz Cuma günü saat 20.30'da ekrana gelecek "İnsan Aldandı" izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Samanyolu TV’nin Temmuz ayı ile birlikte yayın hayatına başlayacak olan yeni dizisi İnsan Aldandı’nın ilk bölümünden görüntüleri çok konuşulacak.

Her bölüm farklı oyuncuların yer alacağı “İnsan Aldandı…”nın başrolünde “Şeytan ile mücadele halinde olan insan” oynuyor.
Görsel efektlerle süslenen dizide “ŞEYTAN” karakterini oyuncu Akın Erozan canlandırıyor.

İzlerken “işte bunu içimdeki bir ses hep söylüyor” diyeceğiniz “İnsan Aldandı…” dizisinde; vicdan ile vesvesenin sinir sistemini alt üst eden savaşına şahit olacaksınız. Yapımcılığını Mustafa Kartal'ın, yönetmenliğini Taner Tunç'un üstlendiği dizi, konusu ve içeriği ile yazın en çok konuşulan dizileri arasında yer alacak…

İnsanın çok kolay aldanabilme ve gafletinin, kadim düşmanı şeytan tarafından nasıl kullanıldığını görsel efektlerle ve kaliteli hikâyesi ile ekranlara taşıyan “İnsan Aldandı…”, 8 Temmuz’da Samanyolu TV’de

01.07.2011 Cuma

İlginizi Çekebilir

saçmaladılar iyice.
tabi bu benim görüşüm amaç insanlara ders vermek değil böyle yapımlarla ilgi çekmek
şimdi herkes merak edip izleyecek

samanyolunun dizilerini
pek sevdigigim söylenemez

hayirlisi olsun

Yine samanyolu ve yine bir saçmalık .

sırlar dünyası mı ne bi zımbırtı vardı onun ikinci versiyonu galiba.Saçmalık

Cılkının çıkarılmadığı sürece Samanyolunun bazı dizilerini severim...

ÖyLe bi merak ediyoduk ki sorma gitsin

İnsanları doğruya götürmek için saçmaladıklarını düşünüyorum.Daha akıllıca şeyler bulsalar iyi olur.

samanyolu tv ya böyle diziler yapar yada pkk dizileri =D ..
bütün dizileri ayni konuyla ilgili ..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum