İddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor!

#1
Trt1 Ekranlarında Yeni Bir Dizi Başlıyor...
'Sudan Sebepler' isimli yapımın yönetmenliğini 'Bez Bebek' ve 'Kayıp Prenses' gibi sevilen dizilerin de sorumluluğunu üstlenen Özlem Bayşu yapıyor.

İddialı yapımdaİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Buket Dereoğluİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Kayra Şenocakİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Oya Aydoğanİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Ümit Yesinİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Buket Yeliz Şarİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Murat Akkoyunluİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Atilla Arcanİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Elif Ceren Balıkçıİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! Şevval Başpınar rol alıyor.

"Yaşadığımız büyük trajedilerin deİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! küçük mutlulukların da başına bir geri dönüş yaptığımızda altında yatan sudan sebebi bulmakta hiç de zorlanmayız.

Sudan sebeplerle ağlarızİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! sudan sebeplerle güleriz. Sudan sebeplerle hayatımızı değiştirirİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! bazen de yerimizde sayarız" gerçeklerinin mizahi bir dille anlatılacağı dizideİddialı Bir Komedi Dizisi Başlıyor! her izleyenin kendisinden bir şey bulacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:21 .