Ali Rıza Bey bir kez daha yıkıldı! Bu kez darbe Necla'dan geldi!

İzlenme rekorları kıran dizi Yaprak Dökümü'nde dün gece Ali Rıza Bey, kızı Necla'yı kayınpederi karşısında herşeyiyle korudu. Ancak darbe hiç ummadığı yerden geldi.

Yaprak Dökümü'nün dün akşam yayınlanan bölümü ilginç gelişmelere sahne oldu. Yaşadığı acıyı unutmak için Cem'in şirketteki işlerinin başına geçen Necla'yı gelecek bölümlerde bekleyen zor günler şimdiden sinyallerini vermeye başladı.
Cem'in babası Kemal Bey de Necla'nın karşısına dikilerek, Necla'nın Aydınoğlu Holding'teki hisselerini devretmesi için Ali Rıza Bey'e gitti. Ve Necla'nın holdingteki hakkından vazgeçmesi için birçok taşınmaz mülk ve yüklü miktarda para önerdi.
Ali Rıza Bey ise bu teklif karşısında oldukça sinirlenerek 'Kızımın haklarını savunmak için zorlu bir mücadele gerekiyorsa onu da yapacağım' diyerek Kemal Bey'e savaş ilan etti.
Hayriye Hanım Necla'nın evindeki konfordan bir hayli memnun olarak küçük kızı Ayşe'yi Necla'nın evine yakın bir okula kaydedip, o eve yerleşmek istedi. Necla'nın Şevket'e inşaatta yardım etmesini isteyen Hayrye Hanım konuyu söylemez ancak küçük Ayşe olayı ağzından kaçırınca, Necla olaya çok sinirlendi. Hayriye Hanım'ın iyi niyetli olarak gördüğü teklifi sertçe geri çeviren Necla, "Kimsenin yükünü çekecek durumda değilim" der ve aileyi kibarca evden kovdu.
Bu durum başta Ali Rıza Bey olmak üzere tüm ailede büyük bir şok etkisi yarattı.
Öte yandan Leyla ve Necla yine karşılaştı. Leyla, Necla'ya "Çok üzüldüm, başın saolsun" der, Necla ona yanıt vermez. İki kardeş arasındaki küslük yine devam etti.

İlginizi Çekebilir
  • bİr DaRbE dAhA...
    :gul: çok kötüyüm ya su hayattan öyle çok bunaldım ki........önceden birisiyle çıkmıştım.9 ay kad...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum