Yaprak Dökümü'nde hesaplaşma vakti! Necla'nın dramı!

#1


İzlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisi bu hafta da nefesleri kesecek, Cem'in son yolculuğunda kimler bir araya gelecek? İşte yeni fragman!

EKRANLARIN İZLENME REKORLARI KIRAN DİZİSİ YAPRAK DÖKÜMÜ'NDE İZLEYİCİLERİ DUYGU YÜKLÜ SAHNELER BEKLİYOR.
Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Cem, kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Cem'in durumu iki tarafın ailesini karşı karşıya getirmiş, büyük bir umutla Cem'in iyileşmesini bekleyen Nejla ise, hastane odasından gelen ölüm haberi ile yıkılmıştı...
Yaprak Dökümü'nde bu hafta;
Cem'i son yolculuğuna uğurlamak için herkes bir araya geliyor.. Büyük bir acının etrafında Ali Rıza Bey ve ailesi yeniden kenetlenirken; Leyla da geçmişte yaşananları bir kenara bırakarak cenazeye katılacak.
Cem'in yokluğuyla baş başa kalan Necla'yı yeni hayatında türlü zorluklar ve mücadeleler beklemektedir.
Şevket, yaşanan acıların ve üzüntülerin ardındaki kişinin Ferhunde olduğunu anlar. Artık intikam zamanı gelmiştir. Şevket sabırla intikamını almak için harekete geçer.
İlginizi Çekebilir


#2
Yaprak Dökümü'nde hesaplaşma vakti! Necla'nın dramı!
Şevket için intikam vakti

Cem’in ani ölümü, herkesi derinden sarsarken, Ferhunde ve Ceyda kendi içlerinde bir hesaplaşmaya girerler...


Yaprak Dökümü'nün yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Cem son yolculuğuna uğurlanıyor.

Cem, arkasında hiç dinmeyecek bir acı bırakarak hayata veda etmiştir. Cem’in ani ölümü, herkesi derinden sarsarken, Ferhunde ve Ceyda kendi içlerinde bir hesaplaşmaya girerler. Cem’i son yolculuğuna uğurlamak için herkes bir araya gelir.

Büyük bir acının etrafında Ali Rıza Bey ve ailesi yeniden kenetlenirken; Leyla da geçmişte yaşananları bir kenara bırakarak cenazeye katılır. Cem’in yokluğuyla baş başa kalan Necla’yı yeni hayatında türlü zorluklar ve mücadeleler beklemektedir.

Şevket, yaşanan acıların ve üzüntülerin ardındaki kişinin Ferhunde olduğunu anlar. Artık intikam zamanı gelmiştir. Şevket sabırla intikamını almak için harekete geçer


#3
Yaprak Dökümü'ne mendiller yetmedi..

Yaprak Dökümü'nde hesaplaşma vakti! Necla'nın dramı! Yaprak Dökümü dizisi son bölümüyle ekran başındakileri ağlattı..
Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak Dökümü'nde Cem'in cenaze töreni sahneleri izleyenleri ağlattı.

Kalp krizi sonrasında girdiği komadan çıkamayan Cem ölünce Necla perişan oldu. Cem'in öldüğüne inanamayan Necla'nın gözyaşları ekran başındakileri de ağlattı. Özellikle Cem'le son kez vedalaşmak için tabutuna sarıldığı sahnede herkes gözyaşlarına boğuldu.

Kardeşine olan öfkesini unutan Leyla da cenazeye geldi. Neyyir Hanım ise can dostu Hayriye Hanım'ı zor gününde yalnız bırakmadı.

Necla ve Leyla'nın gözgöze geldiği sahnede de duygular bir kez daha coştu. Ancak Necla'nın yaşadığı acı Leyla ile aralarındaki uçurumu ortadan kaldıramadı.

Camide Leyla'yı bekleyen bir sürpriz vardı. Cenazenin arkasından herkes gittiğinde caminin avlusunda yapayalnız kalan Leyla, Oğuz'u görünce gözyaşlarını tutamadı.

Dizinin hayli acıklı bu haftaki bölümü, ekran başındakilerin de yüreğini burktu. Cem'in geçirdiği kalp krizinde büyük payı olan Ferhunde ise suçluluğunu bastırmaya çalışıp Cem'le ilgili haberi kendisinin yaydığını herkesten gizlemeye devam etti.

Eşi Mithat'ın cenazeye gidip bir de Hayriye Hanım'ın elini öptüğünü öğrenen Ferhunde çok şaşırdı. Bu arada Ferhunde, Şevket'e başsağlığı mesajı çekmeyi de ihmal etmedi. Ancak bu mesaj Şevket'in, herşeyin sorumlusu olarak gördüğü Ferhunde'ye olan öfkesini daha da arttırdı.

Ferhunde'ye bir oyun oynayan Şevket, attığı mesaj ile Ferhunde'yi umutlandırdı. Şevket'ten olumlu mesaj alan Ferhunde hemen aradı. Ancak başka planlar kuran Şevket, bu kez Ferhunde'yi hiç ummadığı bir faka bastırmaya kararlıydı. Ertesi gün Ferhunde soluğu Şevket'in yanında alırken, eski kocasının planlarından habersizdi.

Her fırsatta gelini Fikret ve ailesine söylemediğini bırakmayan kaynana Cevriye'nin tavrı ise izleyenleri çok şaşırttı. Hayriye Hanım'ın komşularının taziye ziyareti sırasında hem gelinini hem de tüm aileyi öve öve bitiremedi. Kol kırılır yen içinde kalır misali, bu zor günde Cevriye Hanım, konu komşuya ailenin çok asil bir aile olduğunu ama talihsizliklerin yakasını bırakmadığını söyleyerek komşuların bakışlarını değiştirmeyi de başardı.

Bir atak daha yapan Cevriye Hanım, gelinini de telefonla arayarak çok üzülmemesini istedi ve "Sen bize lazımsın. Çoluk çocuk senin eline bakıyoruz" diyerek Fikret'i de çok şaşırttı. Cevriye Hanım'ın son sürprizi de kendi cenazesinde kullanılacak resmi tasarlamasıyla ilgili sahnede yaşandı. Cem'in evinde kahkahalara boğulan aile, bir anda karşılarında Cem'in babası ve kızkardeşini görünce mahçup duruma düştüler.

Bu arada dizide önemli bir mesaj da verildi. Organ bağışı hususunda güzel bir mesaj niteliği taşıyan sahnede, Cem'in sağlığında bağışladığı organların ihtiyaç sahiplerine verildiği öğrenildi.

Cem'in annesinin mezar başındaki tavrı ve "Sen ölseydin keşke" diyerek kovması ise Necla'ya fena bir darbe daha vurdu.


#4
bu yapraklar hala DÖKÜLEMEDI
yeter uleyn


#5
ne zamn dökülcek acaba


#6
hakkını werıyolar ya resmen o aileden oldular gercek hayatları bıle bundan yapmacıktır..ben sahsen baysa da iyi buluyorum oyunculugu..aşkı memnu gibi yapmacık değil..süperr
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:10 .