En nefret edilen dizi karakteri kim? İşte sonuçlar!

Türk dizilerinde en nefret edilen karakterlerin hangileri olduğu konusudna bir araştırma yapıldı. Peki hangi kanalın dizileri başı çekiyor? İşte yanıtı.

Türk dizilerinin nefret edilen karakterleri listesi çıkarılmış. Sokaktaki adama göre sıralamanın başında Hanımın Çiftliği'nin kaba baba karakteri Cemşir var...
Onu topyekûn Aşk-ı Memnu karakterleri izliyor. Bihter başta. Behlül ve Nihal hemen arkadan geliyor. Adnan ve Firdevs de eksik değil... Canım Ailem'in Eda'sı ve Seyhan'ı da kendinden soğutanlar listesinde yerini almış. Diğer dizilerden kayda değer karakter çıkmamış... En nefret edilen karakterlerin yüzde ellisinden fazlası Kanal D dizilerinden. En çok izlenen dizilerin de öyle. Bu da gösteriyor ki izleyiciyle kanal arasında ciddi bir aşk-nefret ilişkisi var! Ne diyelim; hayırlısı!

Mesut Yar- Posta

İlginizi Çekebilir

ben en cok nıhal e gıcık oluyorum tam 404 ya ıyyyyyyy yapışkannnnnnnnnn behlul de gurursuz o Adnan ile öpüşmesine ragmen bıhter e sevıyorum dedı yuh beeeeeeeee

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum