Es Es Dizisi Yenı Bölümde NeLer oLaCak???

Uras, annesini Azmiden kurtarıp Eskişehire getirmiş, yeniden bir aile olmanın mutluluğunu yaşarken, Tercan oldukça sıkıntılıdır. Uyuşturucuyu hala teslim etmemiştir. Şahinin işin ucunu bırakmaya niyeti yoktur.
Tercanı çağırtan Şahin ona kardeşiyle beraber kendisi için çalışmayı teklif eder. Gürel, İremi tekrar kazanmak için güzel bir sürpriz hazırlar ama planı ters teper. Uras, ilk dersine girer, artık her şey geride kalmış yeni bir hayata başlamıştır.
Işıkın ona üniversitede bulduğu işe başlar ancak ikisi de Kenanın hain planlarından habersizdirler. Azad, Dilşanın Urasın evinde saklandığını öğrenir ve onu kaçırır. Tercan ve Uras, Dilşayı kurtarmak üzere harekete geçerler.
Tercan hayati bir karar vermiştir. Fakat bu kararı bile onları beladan uzak tutmaya yetmeyecek, büyük bir felaketle sonuçlanacaktır. Bakalım yeni bölumde neler olacak

İlginizi Çekebilir

TeŞekküRLeR.
eLine SaGLık SeveRek izLiyoRum.
HaTTa izLediGim Tek Dizi.

İşte Gün Geldi

Bugun yayınlanmıcak dıe duydum [:

Neden

10 ekımde oynancakmıs.. o sekılde acıklama yapıldı

iyi

evet 10 ekimde bugun yayinlanmama nedeni bolumun hazir olmamasi yani fragman icin sadece sahneler cekilmis ama komple bolum hazir degil konustu oyuncuyla msn da oyle dedi birde kendi bu bolumde tutuklaniyor dizinin SITKISI ve ILYASI kazaya sebep olan mayfa adamalri

Hiç sevMeDim bu Diziyi Yav
Gerçi Hiç izLemeDim Ama
SagoL payLaşım için.

Tşk ederım

yaw en son kaza geçirmemislermiydi sonra dizi bitmisti

ben az cok izledım 7.fragmanı urazla abısı hastanede yatıyolar ama kız yogun bakımda durumuda ciddi babası ve annesı aglıyo falan ortalık karısık yanı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum