Kurtlar vadisi yeni sezonundaki ilk bölüm Beklediğinize Değdimi ?

Arkadaşalar ben bugun izlediğimde beklediğimize yakışır bir başlangıç olamadığını düşüyorum.

Yapımcılar gene her zaman ki gibi gene seneryoya süre koyup başlattılar filmi, böylece birçok soru cevapsız kaldı.Elbette ilerleyen bölümlerde bu soru işaretlerini geri dönük gösterip cevaplayacaklar ama bence sıcağı sıcağına kaldığı yerden de başlayabilirdi.

Bunun dışında bölüm biraz basit geldi sanki

Mesela iskenderin polatı bayrak direğiyle durması komikti Kurtlar vadisi yeni sezonundaki ilk bölüm Beklediğinize Değdimi ? ne öyle elinde silah var unutup arkadasındkai bayrak direğine sarılıyor

Hastadan adamları kaçırmada alıştığımız gibi ustaca ve farklı bir plan kurabilirdi.(admaları hastaneye sokma ayrı ona sözüm yok) Kurtlar vadisi yeni sezonundaki ilk bölüm Beklediğinize Değdimi ?

Bide son olarak komik bir ayrıntı takıldı gözüme, şimdi bulut belkide yarım saattir minibuste, sonra mematiler geliyor bi kaç dakika bekliyor,sonra polat geliyor maşallah gelir gelemez benzin kokusunu duyuyor.ya diğerlerini grip olmuş burnu tıkalı Kurtlar vadisi yeni sezonundaki ilk bölüm Beklediğinize Değdimi ? yada polat köpek Kurtlar vadisi yeni sezonundaki ilk bölüm Beklediğinize Değdimi ?

Eleştiri için yazmadım fakat gördüğüm ayrıntıları paylaşmak istediğim.İnşaAllah ileriki bölümlerde daha da guzel olacağına inanıyorum Kurtlar vadisi yeni sezonundaki ilk bölüm Beklediğinize Değdimi ?

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum