Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

Arka Sıradakiler Ve Hayat Bilgisi Bu 2 Gençlik Ve Lise Dizi'sinin Arasında Aşırı Benzerlik Var Acaba Hamdi Alkan Hayat Bilgisinden KopyamıÇekti Diye Sormaktan Kendimizi Alamıyoruz ..

Not: Arka Sıradaki'ler Bizim Burda Yani İstanbul / Kağıthane'de Çekiliyor.. Hemen Hemen Hergün Çekim Var Ve Canlı Canlı İzliyoruz .. Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

Benim Fark Ettigim Benzerlikleri Eminim Sizlerde Fark Etmi
şinizdir.. İşte Benim Fark Ettigim Benzerlikler ;

1.
Üniversiteye Tek Bi Öğrenci Gönderemeyen 2 Tane Lise ( Rıdvan Kanat Lisesi - Büyük Zafer Lisesi )

2.
Öğrencilerin Hayatlarını Değiştiren 2 Tane İdealist Öğretmen ( Afet Güçverir - Kemal Güngör )

3. Öğrenci Tayfası ( Varmısın Arif / Şirek Dizdar ) İkiside AynıÖlçülerde Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

4. Kemal Hocan
ın Yeğeni Zehra / Okul Müdürü Amil Sağlam'ın Yegeni Didem / İkiside Sonradan Okula Geldi..

5. Ve En
Önemli Benzerlik KOLEJ'lilerle Kavga Etmeleri.. Hayat Bilgisinde Barbie Gamze'yi Yüzünden Arka Sıradakilerde Buket Yüzünden Kolejlilerle Kavga ..

6. Okul Basma Sahneleri Arka S
ıradakilerde Barış Okulu Basıp Silahla Zehrayı Yaralıyor Hayat Bilgisinde Soyguncular Okulu Basıp Varmısın Arif'i Yaralıyor..

7. Hayat Bilgisi Ve Arka S
ıradaki'lerde Birbirine Benzeyen 2 Tanede Saf Çocuk Var. Arka Sıradakilerde Pamuk / Hayat Bilgisinde Süzme Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

8. 2 Tanede Erkek Gibi K
ız Tabi .. Arka Sıradakilerde Özge / Hayat Bilgisinde Beton Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

9. Babalar
ının İşleri Bozuldugu İçin Kolej Yerine Liseye Gelen 2 Tane Kız.. Hayat Bilgisinde Barbie Gamze / Arka Sıradakilerde Eda

10. Ayn
ı Sınıf'tan 2 Tane Erkekle Çıkan 2 Kız .. Hayat Bilgisinde Barbie Gamze ( Ortega Ve Keremle ) / Arka Sıradakilerde Gamze ( Barış Ve Oktayla ) İsimleri Bile Aynı Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

11.
İdealist Öğretmen Afet Ve Kemal Hoca'nın Her Zaman Yanında Olan 2 Tane Daha Öğretmen Var Tabi.. Afet Hocanın Yanında Her Zaman Rehber Öğretmeni Bahar Hoca Kemal Hoca'nın Yanında İse İngilizce Öğretmeni Mine Hoca ..

12. Hayat Bilgisinde Yunanistandan
Öğrenciler Misafir Geldiler.. Arka Sıradakilerde Almanyadan Öğrenciler Misafir Geldiler.. Hayat Bilgisindekiler Yunanistan'a Arka Sıradakiler Almanya'ya Gittiler..

13. Okul M
üdürü Amil Sağlam(Hayat Bilgisi) Ve Hulusi Çaytak(Arka Sıradakiler)'ta Birbirlerine Benziyor.. İkiside Para Göz Ve İkiside Öğrencilerle İlgilenmiyor.

14. Dizi Bitmesin Diye Arka S
ıradakiler'dede Son Sınıf'ta Tayfa Sınıfta Kaldı.. Hayat Bilgisindede Son Sınıf'ta Okuyan Tayfa Sınıfta Kaldı..

Evet Arkada
şlar Bunlar Benim Fark Ettigim Bazı Benzerlikler Sizce'de Enteresan Değil Mi ? Arka Sıradakiler vs. Hayat Bilgisi Aralarındaki İnanılmaz Benzerlikler Buyrun İçeri !

İlginizi Çekebilir

Gerçekten çok benziyoLar.. Bi tatiL kısımLarı benzemiyor sanırım..
Bence aLıntı var mutLaka bu kadarı tesadüf oLamaz.. Ama şu varki arka sıradakiLer daha dramatik Hayat biLgisi Doan Haber Ajans komedi fiLmi..

kaliteli olsa benmezdi zaten...

benziyolar gerçkten düşünmüştüm daha önce

evet daha önce kardesimlede tartısmısdık (:

zaten her dizi bir diğerini andırıyor (:

Sen mı farkettın copy paste

Biliorduk saten senaryoda yazıor

doğru

evt benziyo ben sevmıorum arka sıradakılerı ztn

Evet,çOk doĞru
Ama seviyOrum ben aRka SıradakiLer'i..
SaoL payLaştıGın iÇin

tşkler hayat bilgisi daha güzeldi arka sıradakileri sevmiyorum

hakkatten benzio ya =D

Benziyolar (:
İkisinide seviyorm x)

Gerçekten birbirlerine benziyorlar. En azından verdiği dersler öyle..
Piyasada o kadar çok gereksiz dizi varki aralarından böyle güzel şeylerin çıkması biz gençler için çok yararlı..

teşekkürler .hayat bilgisinin yeri bi başkaydı...

hayat bilgisi daha güzeldi.
arka sıradakilerin [ç]alıntı olduğunu en başından düşünmüştüm

benzio yaa xD yeni fark ettim

evet cidden baya benziyorlarmış zaten sevmiyorum arka sıradakiler'i öğrencilik dışında herşey var neyse paylaşım için teşekkürler...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum