Beşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi?

#1
Aşk-ı Memnu'nun heyecanlı başlayan sezonu sürüyor...Kanal D'de yayınlanan dizide yasak aşk yaşayan Bihter ve Behlül'ü kimin gördüğü bir kaç bölümdür izleyiciyi oyalıyordu. Bihter'in kafasını hayli meşgul eden bu problem sonunda öfkeye dönüştü.
Kendilerini kimin görmüş olabileceği hususunda tahminler yürüten ve yanlış iz üstünde yürüyen Bihter son olarak annesi üzerindeki şüphelerini arttırdı.

Firdevs Hanım'ın son günlerdeki şüpheli ve esrarengiz tavırları da Bihter'in endişelerini büyüttü.
Behlül ile birlikte olduğu gece küpesini düşüren ve daha sonra odasında bulan BihterBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? bunu annesinin Katia'ya yaptırmış olabileceğini düşünerek önce onu azarladı. Ne olduğunu anlamayan Katia'dan sonraBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? odasını düzelten Nesrin'i de paylayan Bihter'in halleriBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? evdekileri de kuşkulandırmaya başladı.
Tüm bunları bir köşeden izleyen Beşir iseBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? ikiliyi gören gerçek kişi olarak şüpheleri üzerine çekmedi.

Ancak seyirciBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? o gece yaşananları bir kez de Beşir'in gözünden görünceBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? durum iyice netleşti. Bihter bir ara Beşir'den şüphelense de Behlül'ün pek ihtimal vermemesi üzerine yine şüphelerini annesinde yoğunlaştırmaya devam etti.

Beşir'in Adnan Bey'i arayarak çok önemli bir konuda konuşacağını söylemesine tanıklık eden Behlül'ün kafası karıştı. İçine şüphe düşen BehlülBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? ihtimal vermese de 'Acaba?' sorusu zihnini meşgul etmeye başladı.
Nihal'le magazincilere yakalanan Behlül'ün evde yaşanan krizden sonra yurtdışına gitme kararı Bihter'in hiç hoşuna gitmedi.

Behlül'e veda etmek için odasına gitmek isteyen BihterBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? merdivenlerde Beşir ile karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı. Beşir'in Adnan Bey ile konuşmasını engelleyen BihterBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? endişelerini Behlül ile paylaştı. Ancak BehlülBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? kendilerini gören kişinin Beşir olmadığı kanaatindeydi.
Behlül ve BihterBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? odadayken bu kez de Nihal'e yakalandı. Aşıkların yüreği ağzlarına gelse de durumu kurtarmayı başardılar. Anlaşılan evdeki bu köşe kovalamacaBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? iki aşığın yüreklerini daha çok ağızlarına getirecek ve tabi izleyenlerin de.
Bu arada final sürprizi de Beşir'den geldi. Kapıya çıkan Behlül ve Bihter'in paçalarını iyice tutuşturan BeşirBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? Adnan Bey'e kendisiyle çok önemli bir şey konuşmak istediğini söyledi. Yasak aşıklarBeşir,Bihter ve Behlül'ü Ele Verecek mi? Adnan Bey ve Beşir'in arabayla köşkten ayrılışını büyük bir merak ve endişe içinde izlerken bölüm de sona ermiş oldu.

Beşir'in gördüğü herşeyi Adnan Bey'e anlatıp anlatmayacağını ise gelecek hafta hep birlikte göreceğiz...

İlginizi Çekebilir


#2
Bu sezonda bununla oyalarlar..
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:48 .