Hanımın Çiftliği"...

Hanımın Çiftliği"...
Dün akşam Kanal D ekranlarında 1. Bölümü yayınlanan "Hanımın Çiftliği" herkesi ekranlara kilitledi.

Özellikle Özgü Namal, performansının zirvesine çıkmış şekilde müthiş bir oyunculuk sergiledi. Belli ki “Hanımın Çiftliği” yeni sezonun tartışmasız en büyük bombası olacak!
Hanımın Çiftliği dizisinin ilk bölümünde 1800 figüran kullanıldı. Adana’da köhne bir çiftlik yeniden inşa edildi. Çiftliğin çatısında kullanılan kiremitler döneme uygun olması için Eskişehir’deki tuğla fabrikalarından getirildi. Hanımın Çiftliği dizisinin ilk bölümüne ise Özgü Namal’ın öpüşme sahneleri damga vurdu.

İlginizi Çekebilir

süper bir tanıtım da oldu
başarılı bir reklam kampanyası
galiba bu işi kanal d iyi yapıyor

dizide güzel

diziye peK ısıNamadım bakaLmm

bende çok beğendim

dizi güzel iddialı, umarım güzel hiyakeyi yaprak dökümünde olduğu gibi sakız yapıp mahvetmezler,
ayrıca bu dizide de kötü karakterleri bu kadar abartıp seyirciye bir ton küfrettirmek zorundalar mı

yha dizi güzeLe benziordaa umarım 1-2 böLüm sonra bazı diziLer gibi abartmazLar kötü oLmaz..

umarim =)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum