Keremcem Kara ağaç ile'mi Geliyor ? ( Karaağaç )

Karaağaç isimli diziyle hayranlarıyla yeniden ekranda buluşacak sanatçı Kerem Cem'e kız beğendiremediler.
Çekimleri 12 Mart'ta başlayacak 'Karaağaç' isimli dizide Keremcem başrolü oynayacağı kadın hususunda zorlanıyor. Ünlü şarkıcı önerilen isimlerle tek tek görüşüyor.

Uzun zamandır sessiz-sedasız 'Karaağaç' isimli dizinin hazırlıklarıyla uğraşan Keremcem, tutkulu bir aşk öyküsüyle sevenlerini ekran başına kilitleyecek. Ünlü popçu, çekimleri 12 Mart'ta Ürgüp'te başlayacak olan dizideki rol arkadaşı hususunda kararsız kaldı. Kendisine önerilen Azra Akın, Eda Özerkan, Sedef Avcı, Hatice Şendil ve Tuğba Özerk arasında seçim yapmakta zorlanan Keremcem, çözümü hepsiyle başbaşa görüşmekte buldu. "Tutkulu bir aşkı anlatacağız. Bu yüzden partnerimden elektrik almalıyım" diyen popçu, kararını yapacağı bu ikili görüşmeler sonrasında verecek. 'Aşk Oyunu'ndaki rol arkadaşı Yasemin Ergene'nin de kendisine önerilmesine rağmen yakışıklı popçu, "Dizilerin ikilisi olarak anılmak istemiyorum" diyerek teklifi geri çevirdi.

İlginizi Çekebilir

Keremcem'in yerinde olmak varmış valla Paylaştığın için teşekkürler.. İnşallah güzel bir dizi olur..

Keremcem Cok iyi oyunCu €minim qüzeL bi dizi oLacak

o cooook tatlı onun yaptıgı hersey gusel olur..

yha arkadaslr krmcm hayalet sevgilide oynamıckmıydı bnde bnu okudm bi sitede ama daa öncede hayalet olucm demişti hanğisi doru yha:S ama inş hayalet sev. dorudrrr

yaaaaa kadın oyuncuları beyenmedim yaa olmaz yaa bence daha güzel kız<lar var yaa

Ne olur ki beğense çok mu büyük abartıyo bu kadar. adamı gerckten bende beğeniyorum ama.. neyse bakalım kim olacak partner..

keremcem çok başarılı bir oyuncu.eminimki çok güsel bir dizi olacak

bencede çok iyi bir oyuncu onu çokk seviyorum

cok güzel

DORUSUNUZ

dalgaa falanmı geçiyosunz anlamadım keremcem iyi oyuncuymş çüşş be amma abarrtnzzz
çoluk ççk izler mini mini hayranları warr ztn..ay bde keremcem ne yaparsa iyidir diolarr ay çk güldümm keremcem şarkıcı ble değil ne oyuncusu

wayy be yakışıklı diye oyuncumu olduu hahahahah bu kızlar için görntü lazım sapıklaşmşlarrr
durun bende diyim dünyanın en iyi oyuncusu eylemdirr bence...bi dizi çewrse süperrr oynar hahaa

paylaşımın için tşkkrlr

aşkım oynarda güzel olmazdı güzel b

EWET KEREMCEM HARIKA ARKADASLAR BİŞİ SORACAM KEREMCEM HAYALET SEVGİLİDE OYNAMIYACAKMIYDI
BİLİYORSANIZ SOYLERMISINIZ

KEREMCEMIN KARARLARININ ARKASINDAYIZ

g.özenle berabaer gelmş geçmş en kötü oyuncuuu...mimikleri o kdr saçma ki anlatılmaz...diziyide izleyen yok ztn...ee adamın kaseti tutmazsa iştee dizilere girerr...ee ünlülere aşık olan kızlarımız olmasa ünlüler nasıl para kazanıcakkk

keremcem bence hiçte kötü oyuncu değil izlemesini bilmiyorlar yada erkekler hasetlerinden beğenmiolar
kıskananlar çatlasınn

meriienin çoçuk old.burdan bellii...kızlarda bşka laf kalmamşş...ünlü birine laf edildimi kıskanılıyo oluyomş komikliğe bakın yazıkk..keremcem oyuncu değil diyorum kıskanıyo oluorm
yüksel aytuğ k.cemi eleştiriyo kçkler yüksel kıskanıyo diyolar..koskoca serdar bile kıskanıyomşşş heryerde aynı laf boran yakışıklı değil diyorm bna göre öyle kalkmş biri kıskanma diyoo..ah bu kızlarrr

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum