Şu kıza topuklu ayakkabı giydirmeyin

Huysuz Virjin, Aşk-ı memnu dizisinin oyuncusu Beren Saat için neler dedi?

Televizyon gazetesinin haberine göre; Star TV'de Sema Eren, Bircan Usallı Silan ve Yüksel Şengül'ün birlikte sundukları 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Seyfi Dursunoğlu, 'Yaşayan En Seksi 100 Türk' başlıklı bir oylamada kadınlar arasında birinci seçilen Beren Saat'e övgüler yağdırdı.

Beren Saat'in çok güzel bir yüzü olduğunu ifade eden Seyfi Dursunoğlu, tek kusurunun topuklu ayakkabı ile yürüyememek olduğunu söyledi.

Dursunoğlu, genç oyuncuya bir de tavsiye de bulunarak topuklular yerine 'patik' giymesini önerdi.

"Ben bu Beren Saat kadar muntazam yüzlü, hem çok güzel oynayan... Bir tek topuklu ayakkabıya alışamadı. Patik giydirsinler, göstermesinler, yürüyemiyor" diyen Dursunoğlu, sahnede oynadığı Huysuz Virjin tiplemesine atıfta bulunarak "Ben bu yaşımda topuklu ayakkabıyla neler yapıyorum" dedi.

Beren Saat'in tek göze çarpan yanının topuklu ayakkabı ile rahat edememek olduğunu vurgulayan Seyfi Dursunoğlu, bir küçük eleştiri de dudaklarına getirdi ve "Muazzam bir yüz. Gözler, ağız... Biraz ağız büyük ama o kadar güzel yüz ki o arada kaynıyor. Yani çok güzel bir kız" diye konuştu.

Dursunoğlu, genç oyuncuyu ilk olarak Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında gördüğünü belirterek "Bu harika bir şey" dediğini ifade etti.

KIVANÇ ROMANTİK AMA KENAN...

Listenin erkekler bölümünde en çok oy alan Kıvanç Tatlıtuğ için "Hoş ama böyle genç kızların hoşlanacağı romantik tip bir yakışıklı" diyen Seyfi Dursunoğlu, Kenan İmirzalıoğlu için ise "İmirzalıoğlu, daha bir Türk tipidir" dedi.

İlginizi Çekebilir

Başlığı görünce hemen anladım bu kızdan bahsedildiğini
Çünkü gercekten yürüyemiyo topuklu ayakkabıyla.

Pylaşım için teşekkürler

PayLa$ım için saoL

pyLşm için saoL

gercektende oyle ama..!!!
tskler..

Çok güzel ama çekimlerde ayak tarafını fazla göstermezlerse olur biter yani

hiç dikkat etmemiştim

bende hic dikkaT eTmediim waLLa =)) tskLLer payla$ima..

Dizide de sırıtoyor farketmıstık

bence bihter çıksın o diziden:@

Alıntı:
gamSéLim.gmS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bence bihter çıksın o diziden:@

çıksın da napalım senı mı oynatalım:P

bende anLAMIStım beren saat oLDugunu geRcekten yuruyemıyOR .,

çok paytak yürüyor gerçekten ama o da nazar boncuğu olsun napalım.

Topukluyla yürüyememesi dizide cok sırıtıo

siz de gıysenız 10 cm sız de oyle yürürsünüz ne var bunda.....

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum