Bence Barıs olucek bır de belkı (adını hatırlayamadım sımdı.d) Gamze'nın arkadası olebılır. Onun dısında kımse olmıycek gıbı gelıyor. Zaten OktayGamze ya da Ibo kesınlıkle olmez basroller(:
Gelecek sezonu ıple cekıyorum ya muthıs bır sezon fınalıydı(:

Tüm soruların cevaplarını haftaya alıcaz sabırsızlıkla bekliyorum vallah

ya bi psikoptla mücadele edemediler.o kargaşa içinde polisler dalıp sıkabilirlerdi..
artık başlasın ya heyecanlı bi sezon finali yaptılar cogu diziye zaten

ne zaman basliyor tam tarihi verirmisniz bana ?

Bu akşma başlıyor 23 ağustosda

Barış'ı çok beğeniyorum ben yaa.Çok tatlı birisi.Hem fizik hem davranış oLarak.Tam adamım yani.HaLk arasında böyLeLerine psiko derLer ama herşeyi herkesten iyi anLarlar. Bütn dizi boyunca yaptıklarının arkasındaydım. Sezon finaLindede çok iyiydi. x) Ben size oLucağı söyLeyim: Barış kesinLikle kendi kafasına da sıktı öLdü bu kesin. x( Onun dışında 2 kişi daha vuruLur heralde.Biri kesinLikle Zehra oLur öLür mü onu biLemem.

amaan. hicte merakLandıgım gibi oLmadıı. bu ne ya xD
sınıftan bir Barış öLdü. tamam Zehra faLan da öLmemeLiydi ama en azından kısmi feLç faLan kaLsaydı, ibo asLa kopamasaydı ondan.
SibeL de kaLsaydı öyLe çok abarttı yani bu ne naz afRa tafRa yaa cocuga yapmadıgını bıRakmadı. ehauehu xD
şu köydeki kızı da anLayamadım gitti zatenn. neCi acaba xD

bende ya koydeki kiz nerden cikti ?? bende onu anlamadim ama kesin o kiz gelicektir oktaylarin okullarina kayid olucaktir ordan birini sevicektr insallah buda buket gibi oktaya yapismaz

EEE bide sibel evet bu ne naz yaa cocugu ezdi bittirdi zehraya birakiyo onu yaaa delirmismi bu kiz Neyse haftaya gorucez neler olucuak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum