Kimse Ölmücek Gibi Geliyo Bana

insallah olmezler :d

Barış öLcek bence .

olsun ya daha iyi deli kurtaririz ondan

bence birileri olucek vede gamzeye ates etmedi gibime geliyo

Zehra öLsünde

Tesekkurler canlarm

barıs ölsün

ya arkadaslar bisey sorcam bilmem duydunuz mu avrupara FOX TV artik yayinlanmiyor bilmem turkiyede yayinlaniyormu FOX TV .. avrupada FOX TV yerine TGRT EU gelmis acaba ordada izleyebilecekmiyiz arka siradakileri .. sezon finalide superdi en sevdigim dizilerden birisi hele iboo cok tatli .. oktayin gozlerine bayiliyorum

Ibo Vurulacak ama ölmiycek...

Baris Sonradan Kendini vurucak ve ölücek cogu kisi diziden cikicak aslim öss yi kazandi diziden cikiyor vsvsvs...

Anaaa nasil fox tv kaldiricak

ya bide nasil herkes diziden cikiyo ya tadi kalmaz dizinin

en son oktayda girmişti dimi odaya hatırlayamadım da nyse barış kesin gider diğerLeride yaraLanır oktay girdiyse odaya oda öLür gamzede saffete kaLır..haydi bakaLım fiLm bitti

arkadaslar bi sitede avrupaya yayin yapan FOX TÜRK yayini sona erdi, yerine TGRT EU yayini basladi diyor..

foxun frekansini veriyorum TGRT EU cikiyor...

foxun frekansini bilen varsa bi zahemt yazsinnnnnn yeni frekansini lütfeeeeeeeeeeeeeen

ayy bende ariyorummm yaa niye oyle oldu

ölmezler ama süper bi sezon finaliydi

bence sepsini havaya sıktı birini kendine sıktı ve öldü (inşallah)

Tesekkurler insallah dedigniz gibi olur

Ya yakında baslasında bizde bu sıkıntıdan kurtulalım ve meraktan

evet ya incim bana haber ver canim basliyana yakin bi zamanda optum

Arkadaşlar yine yanlış bilgi vermiş olmayım ama 23 ağustosda başlayacakmış dizi saat 19:30da galiba mine barış aslım buket diziden çıkmış

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum