'dudaktan kalbe'ye sürpriz final!

'DUDAKTAN KALBE'YE SÜRPRİZ FİNAL!
'dudaktan kalbe'ye sürpriz final!
SALI EKRANININ SÖZ SAHİBİ DİZİLERİNDEN ‘DUDAKTAN KALBE’, SÜRPRİZ GELİŞMELERİN YAŞANDIĞI YETMİŞ BEŞİNCİ BÖLÜMÜYLE TAKİPÇİLERİNE VE EKRANLARA VEDA EDİYOR....

Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ‘Dudaktan Kalbe’, bu akşam izleyeceğimiz yetmiş beşinci bölümüyle ekranlara veda ediyor. Dizinin finalinde, Cemil’in döndüğünü öğrenen Lamia, soluğu onun yanında alır. Cemil’in yeniden yürüdüğünü gören Lamia, sevinç gözyaşlarına boğulur.

Lamia’nın hâlâ Kenan’ı sevdiğini düşünen Cemil ise biriktirdiği sorulara cevaplar aramaktadır. Lamia’nın Cemil’in yanında olduğunu öğrenen Kenan, bir kez daha hatalarıyla yüzleşir ve Lamia’yı yeniden kazanmak için harekete geçer. Ama yolundaki engel bu kez aşılacak gibi değildir. Gerçek duygularından artık emin olan Lamia, mutluluk yolunda kendinden emin adımlarla yürürken, büyük aşk yeni bir besteyle ölümsüzleşir...

İlginizi Çekebilir

mükemmeldi gercekten .. süper bir diziydi unutulmazlar arasına girdi..

haber ıcın tesekkurler..

hiç ummadığım bi sonla bitti saçma bence o kadar bölüm kenanla giderken bi bölümde cemile bağlamaları garibime gitti biraz hızlı gelişti bence hem lamia gidipte seniseviyorum diyecek yapıda bi kız değildi ...

hiç sevemedım bu diziyi .. bittiğine sevındım

hiç izlemedim...

Sonuna pek şaşırmadım ama bianda cemiLe karşı oLan ilgisi svgisi falan fazLa hızLı oLdu bence..Sonunda kenanın öLmesine çok şaşırdım öyLe bişey bekLemiodum kötü oLdu.. Ayrıca Lamia'nın düğününe cavidan'ın gelmesi saçmaydı..
ama gene de güzeL bi diziydi...

1 saniyesini biLe kaçırmadım finaLin .. soLuk soLuğa izLediğm bir diziydi .. kadro muhte$emdi . herkes süper oynadı dizide .. finaL fazLa hızLı oLdu.. Kenan'a çok üzüLdüm :/

Süper Bir finaldi bayıldım ...
Kenana üzüldüm acıkcası yazık oldu ama haketti...
cemilede sevindim ..Gerçek hayatta olmaz böyle şans..
süper bi diziydi basından beri..
teşekkürler ..

harika bi finaldi ya qercekten qüzel yapmıslar ellerine sağlık

ben resmen hickira hickira agladim...
bence cok sacma bitti basindan beri lamiya ve kenan birlesmek icin ugrassin ikidebi engel ciksn kavusamasinlar ama cemile bi kac bölüm icinde asik olsun evlensim ooohh ne ala mualla.....

bari sonunda melegin babasinin kabrinde o veda parcasini caldigini gösterselerdi ...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum