Sizce Türkiyenin Gelmis Gecmis En Büyük Dizisi Hangisi:?

evet arkadslar TÜRKIYENIN gelmis gecmis en buyuk dizisi sizce hangisi herkez yazsin ltf:????

Bizikliler diye dizi vardi o baya bir oynadi

İlginizi Çekebilir

bir istanbul masalı ya da asmalı konak

bence kesinlikle HAZİRAN GECESİ.....

Bence HAZIRAN GECESI

asmaLı konak

bence haziran gecesi

bence gümüş yada zerda

TABIKI KURTLAR VADISI

Cemberimde Gül Oya...
Hem senaryo, hem oyuncular, hemde yapim... anca bu kadar kaliteli olabilir...

eskilerden kesinlikle deli yürek ve asmali konak bence efsane olmus dizilerden ikisi bunlar simdi ise kesinlikle hirsiz polis

Kurtlar vadisi

zerdayı çok beğeniyodum şu an ki bütün aşk dizileri mükemmel bence gümüş acı hayat yaprak dökümü.
AŞKIN OLDUĞU HERŞEY ÇOK GÜZEL BENDE AŞIĞIM VE AŞKIMI ÖMRÜMN SONUNA KADARDA SEVİCEM...aşkınızı doyasıya yaşayın arkadaşlar bir gün gelir o fırsatı bulamazsınız...

AliYe ZerDa AsMaLı KoNaK ÇeMBeRiMDe GüL Oya HaTıRLa SeVGiLi ve AVRUPA YaKaSıı..

bence ''ikinci bahar'' veya ''asmalı konak''
(Türkiye'nin oLmasada bnm en büyük dizim de ''koçum benim''

bence ASMALI KONAK amaaaaa baş rollerini TÜRKAN ŞORAY WE KADİR İNANIRın oynadığı SELWİ BOYLUM AL YAZMALIMI unutmamak lazım

çemberimde gül oya ve ikimci bahar bence çok severek izledim..

Türkiyenin dizisi denilince istanbulda bile başladığı vakit trafiğin durgunlaştığı dizi:ASMALI KONAK şimdilerde ise Binbir Gece yılın dizisi bence harika bi yapımm

kurtlar vadisi

Avrupa yakasının üzerine dizi tanımam ben gerek oyuncuların başarısı gerekse seneryo bakımından hayranım...

deli yürek

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum