Kurtlar Vadisi saçmaladı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu fanatikleri bu aralar oldukça dertli. Yıllardır diziyi takip edenler dizide yaşanan gelişmelere bir türlü anlam veremiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu fanatikleri bu aralar oldukça dertli. Yıllardır diziyi takip edenler dizide yaşanan gelişmelere bir türlü anlam veremiyor. "İzleyiciler dizinin sonu ne olacak" diye kara kara düşünmeye başladı.
Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar da bugünkü köşesinde Vadi'deki mantık hatalarına, senaryodaki gidişata dair eleştirilere yer verdi.

DARBECİ MATKAP YÖNETİYOR ÜLKEYİ

Kurtlar Vadisi Pusu'da senaryo çok içine kapandı. Dünyanın tek devleti Türkiye gibi davranıyor dizi tayfası. Yani kenar köşemizde başka devlet yok, ajanlar sadece içişleriyle uğraşıyormuş gibi. İskender Büyük, portresinde çizilmeye çalışan sözde darbeci makap zaten sermaye ve diğer erkleri eline geçirmiş yönetiyor ülkeyi. hani çıkıp kendini afişe etse ne olacak ki; ha resmi ha gayriresmi..

PAŞA'YI ÖLDÜRMEK BU KADAR MI KOLAY

Diyeceğim o ki, gerçekle sanalın iç içe geçtiği dizide kurgudan çok mantık hataları yapılmaya başlandı. Ciddi bir kitlenin severek izlediği dizi için "Yok artık daha neler?" (Örneğin Paşanın öldürülme sahnesi; bu kadar mı kolay?) sesleri yükseliyor.

İlginizi Çekebilir

eee yani paşayı öldrmek bu kadar kolay deil film işte amannn gül gec gitsin

hic sevmiyorum bu dizi yi

TeşekkürLer.SaçmaLadı fiLm artık izLemiyorum

rica ederiim

bencede cok sacma hiç izlemedim izlemem de zatn..

bende hic izlemedim

Hiç izlemedimm..başlı başına bi saçmalık zaten..
insanları anlayamıyorum..mafta dizilerinden ne anlıyorlar..
çanakkale belgeleri dururken..izlediklerine bak..
çoçuklar sanatcıların doğum tarihlerini ezberliyor..1881 bilmiyorlar..büyüklerimiz kızım olurmsusun gelinim olurmusun gibi şeyler izliyor..

yazık diyorum bize yazık...

cok doqru

hiç izlemediğim için bilmiyorum
bunu izlemek saçma zaten bence

tskler

Hic izlemeyenlerin sacma olarak degerlenmesi normaL .
Saçmaladımı konusuna geLince dizide artık aşka da yer veriliyor .
Bu yzden bazı dertLer dogabilir
Fanatikler ne kadar dert yansada vazgectiklerini sanmıyorum.

yrm icin Trk Silahl Kuvvetleri

Alıntı:
BayıLaZzaMm xD´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eee yani paşayı öldrmek bu kadar kolay deil film işte amannn gül gec gitsin
aynen valla

Trk Silahl Kuvvetleri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum