hangi diziler devam etcek

#1
HANGİ DİZİLER DEVAM EDECEK?

diziler-devam-edecek_o.jpg" class="responsive-img" border="0" alt="hangi diziler devam etcek" title="hangi diziler devam etcek" />Resmi büyütmek için tıklayın

Yaz Aylarının Gelmesiyle Birlikte Bir Çok Dizi Tatile Girerken Bazı Diziler İse Sona Erecek. İşte Dizilerin Akibeti...

YAZ AYLARININ GELMESİYLE BİRLİKTE BİR ÇOK DİZİ TATİLE GİRERKEN BAZI DİZİLER İSE SONA ERECEK. İŞTE DİZİLERİN AKİBETİ... Haziran ayının gelmesiyle birlikte kanallarda bir hareket başladı. Bilindiği gibi 7-29 Haziran tarihleri arasında İsviçre ile Avusturya'nın ortaklaşa düzenlediği Avrupa Futbol Şampiyonası var. Hemen hemen her akşam maç yayını olması sebebiyle birçok dizi yayınına ara verecek. Kimi dizi bu aradan önce ekrana veda edecek, kimi yaz aylarında da sürüp gidecek. Üstelik aralarına yeni yapımlar da eklenecek. Bakalım bu yaz ekranlarda hangi diziler hüküm sürecek?

ANNEM(ARA VERECEK)
Başlıca rollerini Talat Bulut, Vahide Gördüm, Duygu Yetiş, İlhan Şeşen, Tuncer Salman, Seda Akman, Emel Göksu, Ali Uyandıran, Zeynep Gülmez ve Cavit Çetin Güner'in paylaştığı dizide, bakan Musa Bayrı, siyaseti bırakacak mı, tekrar Zeynep'le evlenecek mi, hepsi yeni sezonda belli olacak.
ARKA SIRADAKİLER(DEVAM EDECEK)
Bülent Emin Yarar, Bülent Çetinaslan, Sinem Öztürk, Gözde Mükavelat, Tuncer Öz, Gülşah Küçükyıldız, Sevda Dalgıç ve Fırat Çöloğlu'nun rolleri paylaştığı, bir lisede yaşanan olayların anlatıldığı gençlik dizisi yazın da yayımlanmaya devam edecek.
ARKA SOKAKLAR(ARA VERECEK)
Başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu'nun oynadığı dizi gerek yeni, gerekse eski bölümleriyle pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi. Ancak haziranda üç aylığına ekranlara veda edecek. Eylül ayından itibaren Rıza Baba ve ekibi yeni maceralarıyla ekranda olacak.
AVRUPA YAKASI(DEVAM EDECEK)
Gazanfer Özcan, Hümeyra, Gülse Birsel, Tolga Çevik, Hasibe Eren, Sarp Apak, Levent Üzümcü, Şenay Gürler, Hale Caneroğlu, Engin Günaydın, Rutkay Aziz, Suna Keskin, Yıldırım Öcek, Veysel Diker, Yavuz Seçkin, Vural Çelik ve Binnur Kaya'nın başrollerini paylaştığı komedi, yeni bölümleriyle yaz aylarında da bizi güldürmeyi sürdürecek.
BENİM ANNEM BİR MELEK (DEVAM EDECEK)
Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Dolunay Soysert, Ali Sunal, Şehsuvar Aktaş, Nilgün Belgün ve Ayça İnci'nin önemli rollerini paylaştığı dizide cadı mı cadı, bir o kadar da tatlı bir anne, bir kayınvalide olan Neriman'ın maceraları anlatılıyor.
BEZ BEBEK(DEVAM EDECEK)
Ekranların bir başka fantastik dizisinde Evrim Akın, Tan Sağtürk, Oya Aydoğan, Ege Tanman, Fatoş Kabasakal başrolleri paylaşıyor. Dizi yaz aylarında da ekrana gelecek.
BİNBİR GECE (ARA VERECEK)
Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher ve Ergün Emir'in önemli rollerini paylaştığı sezonun en ilgi çeken dizisi, yaz döneminde ara verip, eylülde yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam edecek. Onur ile Şehrazat'ın evliliğinde bir değişiklik olacak mı, Eda, Onur'u elde edip Şehrazat'tan intikam almak için neler yapacak, bunları yeni sezonda göreceğiz.
DEDEKTİF BİRADERLER (DEVAM EDECEK)
Genç polis memuru Savaş'ın, IQ'su 200 ölçülen kardeşi Barış ile olayları daha rahat çözdüğü dizide önemli rolleri Emir Benderlioğlu, Neslihan Oyal, Gündüz Sezgin, Burçin Üçüncüoğlu, Serdar Yeğin, Serhat Özcan, Teo ve Sezgi Danışman paylaşıyor. Dizi yeni başladı.
'ELVEDA DERKEN'(BİTECEK)
Önemli rollerini Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe, Sinan Sümer, Aydan Kaya, Fatma Karanfil, Tansel Öngel'in paylaştığı sevilen dizi 'Elveda Derken' geçen haziran ayında başlamıştı, bu haziranda da ekranlara veda ediyor. Lale hastalığını atlatıp yeniden kocası Ege ile kızları Naz ve Ece'ye mi dönecek, Zeynep'le Kerim tekrar evlenecek mi, yoksa Lale ölüp Ege, Zeynep'le mi yaşamaya devam edecek, hepsi sürpriz finalde belli olacak.
TATLI BELA FADİME(BİTECEK)
Nehir Erdoğan, Berk Oktay, Füsun Demirel, Sema Aybars, Cezmi Baskın, Yeşim Gül, Ali İpin, Arif Erkin ve Bülent Alkış'ın önemli rollerini paylaştığı dizide Karadenizli Fadime'nin İstanbul'da yaşadıkları anlatılıyor. Bir bebek sahibi olan Fadime ile ailesi haziran ayı ortalarında ekranlara veda edecek.
GAZİ(BİTECEK)
Ahmet Kural, Selin Demiratar, Perihan Savaş, Kemal Kocatürk, Altan Günbay, Sibel Topaloğlu, Hande Alpaslan ve Yıldız Ç. Atiksoy'un önemli rolleri paylaştığı dizide, terhise hazırlanırken karakola yapılan hain bir saldırı sonucu yaralanarak evine geri dönen bir gazinin yaşantısı anlatılıyordu. Beklenen ilgiyi göremeyen dizi haziran ayında ekranlara veda edecek.
'GENCO'(BİTECEK)
Geçen yıl yaz sezonuna girerken Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Fatma Murat, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen'le başlayan 'Genco'ya, daha sonra yılların oyuncusu Kuzey Vargın da eklendi. 17 Ağustos depremi ile birbirinden ayrılan iki kardeşin yıllar sonra buluşmalarını anlatan dizi, haziran ayı içinde bitecek. Finalin nasıl olacağı şimdilik bir sır.
HATIRLA SEVGİLİ(BİTECEK)
Beren Saat, Cansel Elçin, Okan Yalabık, Avni Yalçın, Engin Şenkan, Ayda Aksel, Hüseyin Avni Danyal, Nergis Öztürk, Meltem Parlak, Turgay Aydın, Belçim Erdoğan, Özgür Özberk, Kadir Özdal ve Berk Hakman'ın önemli rollerini paylaştığı dizi haziran ayında sürpriz bir sonla ekranlara veda ediyor. 50'li yıllarda İstanbul'da yaşanan hüzünlü bir aşkla başlayan dizi 60'lı ve 70'li yıllarda yaşanan siyasi olayları ekrana getiriyor.
İKİ AİLE(BİTECEK)
Emre Kınay, İclal Aydın, Hakan Vanlı, Bahar Yanılmaz, Ece Çeşmioğlu, Doğaç Yıldız, Zeynep Özkaya, Akçahan Akça, Şenay Kösem, Asu Maralman, Halit Akçatepe, Ali Cağaloğlu ve Tekin Akmansoy'un önemli rollerini paylaştığı dizi iki yıl önce yaz döneminde başlamış ve hiç ara vermemişti. Ancak bu haziran ayı ortalarında sürpriz bir finalle bitecek.
KÖPRÜ(BİTECEK)
Süper Vali Recep Yazıcıoğlu'nun yaşamını anlatan dizide, başlıca rolleri Erdal Beşikçioğlu, Ayşegül Ünsal, İdil Fırat, Korel Cezayirli, Melis Birkan, Yurdaer Okur, Tolga Evren, Ebru Evren, Evlin Beşikçioğlu ve İpek Karapınar paylaşıyor. Dizi haziran ortasında final yaparak ekranlara veda edecek.
LİMON AĞACI (BİTECEK)
Şehirli zengin genç Kaan ile kasabalı kız Peri'nin zorlu aşkını konu alan dizide Serenay Sarıkaya, Kaan Urgancıoğlu, Bülent Kayabaş, Zuhal Gencer, Burak Altay, Cevdet Arıcılar ve Selda Özer oynuyor. Dizi haziran ayında sona eriyor.
MENEKŞE İLE HALİL(BİTTİ)
Kıvanç Tatlıtuğ, Sedef Avcı, Murat Daltaban, Mehmet Çevik, Caner Çandarlı, Fırat Tanış, Hasan Küçükçetin, Nergis Çorakçı, Yıldız Kültür, Muharrem Özcan ve Ekin Türkmen'in başrollerini paylaştığı dizi, ekrana veda etti. Dramatik bir sonla biten dizide Halil ile babası Mithat, Mustafa'nın tabancasından kurşunlarla öldü. Menekşe doğmamış çocuğu ile baş başa kaldı.
ELVEDA RUMELİ(DEVAM EDECEK)
Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez, Berrak Tüzünataç, Gülçin Santırcıoğlu, Ertan Saban, Tuna Orhan, Tolgahan Sayışman, Bedia Begovska, Gökhan Mete ve Filiz Ahmet'in başrollerini paylaştığı dizi, ekranların en çok izlenen yapımlarından biri. Sütçü Ramiz ve ailesinin yaşamları ekrana gelmeye devam edecek.
SELENA(DEVAM EDECEK)
Sinem Kobal, Zuhal Topal, Selda Özbek, Hakan Altıner, Sinan Çalışkan, Cansu Demirci, Gizem Güven, Zuhal Yalçın ve Ümit Erdim'in önemli rollerini paylaştığı fantastik dizi, yaz aylarında da çocukları ekran başına toplayacak.
SILA(DEVAM EDECEK)
Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban, Cemal Toktaş, Boncuk Yılmaz, Tayanç Ayaydın, Zeynep Anıl Tattıran, Namık Kemal Yiğittürk, Celil Nalçakan, Serap Doğan ve Gökçe Yanardağ'ın rol aldıkları dizinin seti bir ara İstanbul'a taşınsa da tekrar Mardin'e döndü. Boran Ağa ile Sıla'nın öyküsü hiç ara vermeden devam ediyor.
YAPRAK DÖKÜMÜ(ARA VERECEK)
Ekranın en çok izlenen dizilerinden birisi olan 'Yaprak Dökümü'nde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Seda Demir, Tolga Karel, Başak Sayan, Yusuf Atala, Ahmet Saraçoğlu ve Güler Ökten önemli rolleri paylaşıyor. Ali Rıza Bey ve ailesi yaz tatilinin arkasından eylüldeki yeni yayın döneminde merakla beklenen sorulara yanıt vermek üzere ekranda olacak.
HEPSİ 1(DEVAM EDECEK) Hepsi grubunun kızları Cemre, Eren, Gülçin, Yasemin ile Ayçe Abana, Bahadır Efe, Kubilay Penbeklioğlu, Sezen Ünal, Erman Burmalı ve Cem Avnayim'in önemli rollerini paylaştığı gençlik dizisi yaz tatili vermeden yayımlanmaya devam edecek. haftasonu

İlginizi Çekebilir


#2
Hatırla sevgili, İki aile ve Limon Ağacı bitmese keske güzeL dizilerdi
Tesekkurler


#3
hatırla sevgili bitti bile tşk


#4
iki aile bitmesin ya

pay.icin tskler


#5
hepsi 1 bitti,elveda rumeli,avrupa yakası,sıla ara verecek!!!

genco bitmesin yaa


#6
tşkler yorumlar için


#7
bez bebek devam mı edecekmiş inanamıyorum ya karedim yüzünden bütün bi yaz o`nunla mı geçecek şimdi

teşekkürler bzaılarının bitmesi kötü olmuş


#8
yorumun için saol


#9
hmm acaba kavak yelleride devam edecek mi ama biter kesin


#10
olleyy be tek baktigim dizi Avrupa Yakasi oda devam ediyor


#11
Acaba Doktorlar Ne olcek
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:03 .