Dizi Karakterlerinden Asla Duyamayacagimiz Replikler..:)

Kurtlar vadisi pusu

Polat:Hakanı ifade verdikden sonra serbest bırakalım.hayatına devam etsin.o suçsuz zaten
Abdulhey:Evet abi.ne kötülüyünü gördük ki
Memati:Haklısınız hatta İskenderi bizim ekibe katalım.

Avrupa yakasi

Burhan: aslı ben diziye girdigim bolumden beri hep sana a$ıktım ama cim divesi var diye sesimi çıkarmadım bo$andın osmanı da atlatalım kaçalım he hacı yap bi guzellik
Aslı: Ne diyosun sen Burhan bey olurmu oyle $eyy ailem ne der
Burhan: Bizi bulamazlar Tokat a yerle$irik
Aslı: tamam yarın yine burda bu saatte bulu$alım

Burhan: Aslı yeegavrumm beni kabul edecegini hiç beklemiyodum umitsizce yıllardır bekledim Allah dualarımı kabul etti
Aslı:tabi burhancımm ne demekk asıl sen daha diziye girmeden ben hissetmi$tim sana a$ık olacagımı ama i$te ailem cimi ( dikkat ettiysen $ivem değişti ) mudur diye evlendim ama artık sadece sen varsın
Burhan:eeeeeehhhhhhhh yetti beeee $aka yaptık gerçek oldu noluyo yaa ya kazulet gibisin ben seni napayım cim devesi bile bo$amı$ seni ben ne yapayım
Aslı: Ayy bende sana cok bayılıyodum Ben Tokat ta yeni birisini Buldum oraya senle gidip sevgilimle bulu$çaktım yanlız giderim
Burhan: Valla agzını burnunu dagıtırım senin haa divee divee..

İlginizi Çekebilir

Konu Yönetici tarafından (02-07-2009 Saat 19:27 ) değiştirilmiştir.
Alıntı:
**Tuqbi$**´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Avrupa yakasi

Burhan: aslı ben diziye girdigim bolumden beri hep sana a$ıktım ama cim divesi var diye sesimi çıkarmadım bo$andın osmanı da atlatalım kaçalım he hacı yap bi guzellik

binbir gece

bennu: kerem aslinda ben seninle paran icin evlendim ?

kerem : hadi ya bende senle soyum devam etsin diye evlenmistim

sezen- buurraaaakk a$igimm sanaaa
burak- yaaa git ben sana ne zaman yuz verdim he?
)

bu olursa çok sevinirim
aslı:gerçek aşk burnumun dibindeymişde görememişimaşkım
efe:burnunun dibindeyse zaten göremessin biraz uzaklaşınca anlarsın ne olduğunu

çokk güzelmiş yha

BEZZ BEBEK
NaNa:Benım gizLi qücLerm war haKan
Hakan:Hadi yhaa bni kıza cewirsene
ehueheuheu cewirir D:

yol arkadaşım

ayla'nın amcası: ayla kızım fabrikayı bütün malları üstüne yapıcam
ayLa: yok amca istemem ben istanbuLa sertaç'a dönüyorum

yok artık dedirtir yani xD

ehehe süpermis

ehueheh süperler xD

çok süperr

cok guzel olmus

Dudaktan kalbe:

kenan:lamia seni seviyorum seninle yasmak istiyorum kizini kizim olarak gormek istiyorum bidaha ayrilmayalim

lamiha:kenan bu zaten senin kizin bende seni seviyorum tmm yasayalim uzaklarda herkezden uzak bir yerde sen ben ve kizimiz.....

Paylasimin icin tesekürler

Yaprak dökümü

ferhunde: $evket ben seni aldattim ama cok pi$manim, ben a$aglik bi kadinim, beni affedermisin?
$evket: tabiki affederim canim karicigim benim, sonunda hata yaptigini anladin önemli olan bu
ali riza bey : evine tekrar ho$geldin kizim

SÜPPR YAA....

Arka Sıradakiler...

Özge: Saffet o annenim diye sonradan ortaya çıkan kadın sana barizz yalan söylemiş aslında senin annen değilmiş...

Saffet : tmm özgeciğim saol söylediğin için...önümüzdeki annelere bakcaz artıkk...

cok guzeller emeginize saglik

menekşe ile halil:

mustafa:menekşe kalk kız kaçalım annenlerde bulamasın seni almanyaya geri dönelim.

menekşe :hep bu günü bekledim mustafa.hazır halil de öldü herkes cenaze falan telaşındayken kaçalım hemen.

memati: ne düşünüyon abi
polat: akşamki operasyonu
memati: niye abi tırstın mı yoksa
polat: biraz işte
memati: sonunu mu düşünüyon aabi
polat: kes memati bana edebiyat çakmeyi

uyhh hepSi harika. . ehuehueuhu emeğinize sağLık

Avrupa yakasi

Burhan: Aslı yeegavrumm beni kabul edecegini hiç beklemiyodum umitsizce yıllardır bekledim Allah dualarımı kabul etti
Aslı:tabi burhancımm ne demekk asıl sen daha diziye girmeden ben hissetmi$tim sana a$ık olacagımı ama i$te ailem cimi ( dikkat ettiysen $ivem değişti ) mudur diye evlendim ama artık sadece sen varsın
Burhan:eeeeeehhhhhhhh yetti beeee $aka yaptık gerçek oldu noluyo yaa ya kazulet gibisin ben seni napayım cim devesi bile bo$amı$ seni ben ne yapayım
Aslı: Ayy bende sana cok bayılıyodum Ben Tokat ta yeni birisini Buldum oraya senle gidip sevgilimle bulu$çaktım yanlız giderim
Burhan: Valla agzını burnunu dagıtırım senin haa divee divee..

Cnm sen harbi harcıyosun kendini buraLarda bak benden söLemesii

paylaşım için saoll

teşekkürler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum