Peygamberimiz (s.a.v.) Vasiyetidir

PEYGAMBERIMIZ (S.A.V.) VASIYETIDIR!..MEDINE-I MÜNEVVERE'DEN GELEN BU VASIYETNAMEYI OKUYUNUZ VE OKUTUNUZ.!!!!!!BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIMMedine-i Münevvere'de Türbe-i Serif Hatibi Şeyh Ahmet Diyorki:"Vallahülazim bu vasiyetnamede zerre kadar yalan yoktur."Bir cuma gecesi namazımı eda edip uyumaya varmıştım. Harem-i Serif tarafindan;"Ya Şeyh Ahmet" diye bana bir nida geldi. "Lebbeyk Ya Rasullallah" deyip Peygamber Efendimiz(s.a.v.)'in şahsını gördüm. Rasullallah (s.a.v.) efendimiz söyle devam etti:Ya Şeyh Ahmet!... Allah-ü Teala huzurunda yüzüm kalmadi. Sana haber veriyorum ki, geçen cumadan bu cumaya 16000 kişi öldü. Içlerinden bir tek Müslüman çikmadi. Gelenlerin amel defterlerini kara ve sol elinde gördüm.Ya Seyh Ahmet!... Evvela ana ve babalarina asi oldular ve zekâtlarini men ettiler. Hacı olup haram yemeyi adet ettiler. Hiç kimse nefsinden baska birsey düşünmedi. Yüzlerinde haya kalmadı. Dünya mali ile nasip olan tartilarina hiyanet etmeyi adet ettiler.Ya Seyh Ahmet!... Benim ümmetlerime haber eyle... "Yaptiklari günahlardan tevbe ve istiğfar etsinler, namaz kilsinlar, zekat vermesini adet etsinler. "Ya Şeyh Ahmet!... Ümmetlerime haber eyle,"Kiyamet alametleri zuhur ediyor. Hak Teala'ya asi olmasinlar. Çok yakin bir zamanda, 3 gece günes tutulacak. 3 günden sonra magribten dogup, masrika batacak.Kuran-i Kerim insanlarin gözüne gözükmeyecektir. Ümmetime söyle günahlarina tövbe etsinler. Yakin bir zamanda Isa(a.s.)'nin inmesi zuhur edecek."Ya Seyh Ahmet!... Ümmetlerime haber eyle, "Kudret kalemiyle her kim bu vasiyetnameyi bir köyden bir köye, bir kazadan bir kazaya, bir ilden bir ile, bir devletten bir devlete gönderirse Huzur-u Mahşerde günahlari affedilir. Hazret-i Muhammed Mustafa (s.a.v.)'yi Şahsı ile görmüş olur. Kim vasiyetnameyi işitip de yazmazsa, bir köyeveya bir baska yere göndermezse, yüzü kara ola. "Türbe-i Şerif'in Hatibi Şeyh Ahmet 3 defa yemin edip, "Vallahülazim bu vasiyetnamede yanlış bir bilgi verirsem, bu dünyadan öbür dünyaya imansız gideyim" dedi. 15 günde Medine-i Münevvere'de yazılmış olup "TÜM MÜSLÜMANLARA" gönderilmistir.

İlginizi Çekebilir

ALLAh razı Olsun

ALLAH (c.c) razı olsun ..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum