sevdim seni inanamayacağın kadar esmer kız

içkiden bir yudum alırken bu sözler çalar ya işte o an içinde inanılmaz bir fırtına kopar... unutulmuşsundur ama unutamamışsındır her gün her gün tekrar tekrar büyür içinde daha dün 1 aydı şu an 1 buçuk yıl oldu... başkasının eliyle kavuşuyor elleri, başkasının gözleriyle buluşuyor gözleri onun omuzuna yaslanıyor korktuğunda size ihtiyacı yok ama siz onun için omzunuzu ovarsınız keşke şurada varlığını hissetsem diye... acaba o beni düşünüyor mu diye içiniz sıkışır ya hani acaba özledi mi diye sanki özlediğini öğrenseniz unutacaksınız onu ve içiniz rahatlayacak... hele evlendiğini duyarsınız ya o an ruhunuz çıkar bedeninizden bir gün bana dönecek ümidi o kadar zor çıkar ki kendinizi kaybederseniz günlerce... siz gözünüzü açtığınızda tek kişilik yatağınızda kıvranırken o karşısında yabancı bir ten yabancı bir yüz görecek hele onları el ele görürsünüz ya insan canını bir anda verebilir azraili özlersiniz artık her geçen gün mum gibi eriyip gidersiniz...

İlginizi Çekebilir

aynen öyle her kelimesini imzalıyorum

Aşk bu değildir yaa..
Bu olmamalı..

Bi yerde büyük bir hata yapıyosunuz.
1 Kız yaa sonuçta.. Bu kadar bağlanılmaz ki..

Aşk buysa eğer, ************

Merhaba

Her insan sevip,ayrıldıktan sonra unutmaz ve hala onun acısı ile yaşamaya devam ederek kendi hayatını kısıtlar.İnsanın sevgisini canlı tutan içindeki aşk ve hala dönecek umudu ile beklemektir.Hep bu gözle bakarız gidenin ardından gerçekleri hiç göremeyiz.Seni seviyor olsa idi zaten bir başkasına gitmezdi,geri döndüğünü farz et içindeki o sevgiyi ona yansıtabilecekmisin o döndüğü haline tabiki hayır senin aklında ilk sevdiğin hali var ve ona bu kadar özlem duyuyorsun.Gidenin arkasından yasını tuttuğun sürece kendine olur hep zararın,geçtiğin bir yoldan bir daha geçerim umudu ile beklemek geleceğini hep aynı yola bağlamaktır.Allah yardımcın olsun.

Her sabah sen uyanıyorsun başka kollarda farkında değilsin.Zordur içindeki ateşi söndürmek haklısın.Ama şu var ki;Aşk a bir göz bile değerse tehlikeye girer,kaldı ki bir başka elin aşkını sıvazlaması...Bu sevdiremez bu ah ettiremez bunu düşünürken insan keşke diyemez.Evet sana ihtiyacı yok bunu anlaman ne güzel.Biraz daha gururlu seversen,seni şu anda düşündüren ve üzen durumlar en kısa zamanda uzaklaştıracaktır diye düşünüyorum.Allah yar ve yardımcın olsun.

Alıntı:
MarweL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Aşk bu değildir yaa..
Bu olmamalı..

Bi yerde büyük bir hata yapıyosunuz.
1 Kız yaa sonuçta.. Bu kadar bağlanılmaz ki..

Aşk buysa eğer, ************
Bir kız ve ya erkek,bence hiç kimseye bu kadar bağlanılmamalı.Her zaman ayrılık ihtimalini de düşünmek lazım.Bu bir deneme süreci,sonunun ne olacağı bilinmez ki

Günesim kardese katiliyorum,
ayrilik her an kapiyi calabilir bu ölümde olabilir baska sekildede olabilir insan severkende dozunu kacirmamaya dikkat etmeli. Her zaman derim her cikisin bir iniside vardir buna karsi hazirlikli olmak gerekir. Evet yürek isi baska islerle kiyaslarsak daha zor daha cok aci verebilir ama cogu sey kafada yani beyinde biter. Bastan belirli bir mantikla isin icine girersen sonunda düstügün zamanda cok agrin sizin olmayarak düsersin ve kalkmasi daha kolay olur.

Bide ask üzerine konusmayi sevmiyorum özellikle dini bir sekilde düsündügüm zaman üzülüyorum cünkü cogu insanimiz "ask" derken o sevdigi kisiyi cogu zaman öyle ilahlastiriyor ki artik bazen sirke giricekler diye korkmaya basliyorum. Bundan ziyade, bir beraberlik yürümüyorsa bilmeliyiz ki ardindan gizli seyler vardir bizim insan halimizle bilemedigimiz. Hayirlisi bu sekildeymis belki o kiz veya o erkek bizim icin iyi degildi seklinde düsünürsekte daha kolay atlatabiliriz
veddua

- Seven Gitmez . Böyle Şeylerde Zamanla Geçer.

geçer..

Arkadaşlar bakın bu devirde sizin sevdiğiniz kadar sizi seven insan çıkmıyor onun için insan kendini başka alanlara yönlendirmesi gerekli.Yapması belki kolay değildir ama gençliğin buna ihtiyacı var , tabi benimde

hiç bişeye ölümüne bağlanmazsan bu acılarıda çekmezsin...
ama bazen öyle şeyler oluyorki insan ölümüne seviyo onun için canıı veririm diyo ama öyle olmamal çünkü o gidip başkasına canını veriyor.

biz onlara uyandık onlar başkalarıyla uyurken

Alıntı:
neu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
içkiden bir yudum alırken bu sözler çalar ya işte o an içinde inanılmaz bir fırtına kopar... unutulmuşsundur ama unutamamışsındır her gün her gün tekrar tekrar büyür içinde daha dün 1 aydı şu an 1 buçuk yıl oldu... başkasının eliyle kavuşuyor elleri, başkasının gözleriyle buluşuyor gözleri onun omuzuna yaslanıyor korktuğunda size ihtiyacı yok ama siz onun için omzunuzu ovarsınız keşke şurada varlığını hissetsem diye... acaba o beni düşünüyor mu diye içiniz sıkışır ya hani acaba özledi mi diye sanki özlediğini öğrenseniz unutacaksınız onu ve içiniz rahatlayacak... hele evlendiğini duyarsınız ya o an ruhunuz çıkar bedeninizden bir gün bana dönecek ümidi o kadar zor çıkar ki kendinizi kaybederseniz günlerce... siz gözünüzü açtığınızda tek kişilik yatağınızda kıvranırken o karşısında yabancı bir ten yabancı bir yüz görecek hele onları el ele görürsünüz ya insan canını bir anda verebilir azraili özlersiniz artık her geçen gün mum gibi eriyip gidersiniz...
sevmek ölmektir bence bende sevmiştim ama ölmeden önce

zaman herşeyin ilacıdır kardeş Allah yardımcın olsun

herşy insanlar bizler için
sevmek varsa ayrılıkta var ve dogaldır
unutmamalı ...

Alıntı:
mryumt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
herşy insanlar bizler için
sevmek varsa ayrılıkta var ve dogaldır
unutmamalı ...
sonunda ayrılık olduğu için sevmeyin bence bile bile lades

Kahretsin Esmer OLmak Zorundamıydım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum