Konuyu nereye açacağımı bilemedim.

Kuzenimi buraya üye etmiştim yıllar evvel..
Fakat çift profil kullanmak yasak. O profil ile benim pc'de bazen giriyor bakıyor gelen kutusundaki mesajlara. Bazen de kendi evinden giriyor.
Wi-fi ile bağlanıyor o internete. Ben modem ile bağlanıyorum internete girmeye fırsatım oluyor ama kuzende öyle problem var komşu neti kapadığı zaman o nete giremiyor. Geliyor benden giriyor. Bu durumda ne yapabilirim acaba? Yardımcı olur musunuz? başım ağrıyor pek anlatamadım ama neyse anlayanlar yardım etsin.

İlginizi Çekebilir

Sen kuzeninin senin internetinden internete bağlanmasını istemiyorsun?
doğru mu anladım acaba?

Bir problem olur mu demek istemiş bence, bilgilendirme yapıyor gibi geldi bana iki üyeliğim yok kuzenim giriyor bir şey olur mu gibisinden.

(internete sizde girdiğini varsayarak yazıyorum) Oturumdan çıkış yapsın sen kendi kullanıcı adını gir. Ya da hangi tarayıcıyı kullanıyorsan chrome ise firefox veyahut tam tersi olan browserı (internet tarayıcısı) kullansın. Tıpkı benim yaptığım gibi gelen misafirlere firefox kullanın chrome dokunmayın diyorum. Sorun halloluyor. Onlar gittinde zaten şifreleri otomatikman siliniyor. Sürekli gelip gidiyor ise internet tarayıcısından kullanıcı oturum, ayarları şifre vs gibi kısmını silme diye ayarlarsın olur biter !! Umarım doğru anlamışımdır.

Sorunun hakkında bilgilendirmeyi unutma

Bu bilgi için teşekkür ederim.
Şimdi bizim tatlı aşkım forum kurallarında bir PC'den iki tane profille girmek yanlış.
Benim pcden bazen kuzen girip bakıyor gelen bildirimlerine . Bazen de ben kendim giriyorum kendi profilime. Şimdi iki profil açmak yasak her pcden bir kişinin girmesi gerekiyor galiba foruma.Benden bilinmesin diye paylaşmak istedim bunu sadece.
Zaten forum genelinde tanınan biri değil üyeliği var ama tatliaskimdaki yazıları okumak için giriyor. Eski üye bayağı. Ondan dedim.
- Şifreleri kaydoluyordu. Onun içinde teşekkür ederim. Mesaj alınmış. yorumlar için sağolun.

Alıntı:
' .. deђ$e†mеLЭq..´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu bilgi için teşekkür ederim.
Şimdi bizim tatlı aşkım forum kurallarında bir PC'den iki tane profille girmek yanlış.
Benim pcden bazen kuzen girip bakıyor gelen bildirimlerine . Bazen de ben kendim giriyorum kendi profilime. Şimdi iki profil açmak yasak her pcden bir kişinin girmesi gerekiyor galiba foruma.Benden bilinmesin diye paylaşmak istedim bunu sadece.
Zaten forum genelinde tanınan biri değil üyeliği var ama tatliaskimdaki yazıları okumak için giriyor. Eski üye bayağı. Ondan dedim.
- Şifreleri kaydoluyordu. Onun içinde teşekkür ederim. Mesaj alınmış. yorumlar için sağolun.
Bişi diyil

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum