SIZCE ILK ADIMI KIZLARIN ATMASI DOGRUMU>

HADI ARKADASLAR..................

İlginizi Çekebilir

bence hem dogru hem deeL cunku dogru dıorum en azından sevgısının arkasından gıtmıs oluyor

dogru deeL dıorum bunu neden dedıgımı acıklayamıorumm

bence doğru değil ilk adımı erkeğin atması gerekir

walla..kişiye göre değişir

asly gibi düşünüyorum hem doğru hem değil.

doğru çünkü içinde yaşayıp kendini mahvetceğine en azından karşılığı olmayan birşeyin peşinden gitmiş ollmuyor.

doğru değil çünkü her zaman için kızların ağır davranması gerek hele ki bu devirde erkekler tarafından suistimal edilmemeleri için

yani ondann çok karıştı ama kusura bakmayınn

ilk adımı erkek atsa daha iii olur aslında ama kızda atabılır bence

şimdiye kadar hep erkeklerden bekleniyordu ama günümüzde bayanlarda ilk adımı atıyor
bence erkeğin ilk adımı atması daha uygun

VALLA İLK ADIMI BEN ATMAM.HER ZAMAN ERKEKLERDEN BEKLERİM.ATIP MUTLU OLANLARDA VAR TABİ.AMA BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN HER ZAMAN GURURUMDUR..AY BİDE KABUL ETMEDİĞİNİ DÜŞÜN TAM Bİİ....NEYSEE

BENCE İNSAN SEVİYORSA BU KIZ OLSUN ERKEK OLSUN FARKETMEZ BUNU AÇIK AÇIK SÖYLEMELİ EĞER KARŞILIK ALAMAZSA EN AZINDAN BUNU BİLMELİ VE ONA GÖRE DAVRANMALI

kişisine göre değişir ama kız dediğin ağır başlı olur demiii onun için erkek ilk adımı atsa dahaa doğru bi dwrans olaar

İlk adım her durumda önemli olduğu gibi aşkda da çok önemlidir bana göre..! Bu yüzden düşünülerek ve karşıdaki bireye de bağlı olarak yapılabilir,uygulanabilir...Tabi dozunu kaçırmadan.....Biz bayanlar da birer bireyiz.Cesuruz da ee o zaman sorun ne ki neden yakınlaşamayalım ... hem şu söze çok inanırım '' Aşkta gurur olmaz'' Doğru ki gururun başladığı yerde aşk biter.. Ha demiyorum ki gurursuzlaşalım elbette asla ...Anlatabildim değil mi ya

eğer ortada bi elektriklenme varsaa ne farkederr

zaten bende ilk adimi erkeklerin atmasini isterdim.. kizlar atarsa .. erkekler simarir ya, zaten simariklar

Ya ayıp deqil günah deqil ilk adımı kızlar atabilir ama her zamanda deqil tabii yerine ve kişiye göre değişir bence...Ayrıca kızlar yinede biraz ağır davranmalı

ikiside bence... ama erkekler herseyi biiz kadinlardan
beklemesin

valla ben hiç beklemem hoşlanıyosam direk gidip söylerim ne bekliycem onun gelmesini ben giderim delikanlı gibi SENİ SEVİYORUM derim olur biter

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum