*bu oje çok farklı*

Siz ojenizi çıkartırken ne kadar zorlanıyorsunuz ? Bu oje sadece 1 günlük...

Normal bir oje kadar kalıcı olmayan marka*bu oje çok farklı* kendini makyaj malzemelerine benzetiyor. Sabah sürdüğünüz rimel ya da fondöteni nasıl çıkartıyorsanız*bu oje çok farklı* Sula ojesi de ancak gün boyu dayanıklılık gösteriyor. Su bazlı olan ojenin diğerlerinden farkı ise tırnaktan soyularak çıkartılması. İçinde formaldehit*bu oje çok farklı* toluen ve ftalatlar gibi kansere yol açan maddeler bulunmadığı belirtiliyor.

Sula markasına ait olan soyularak çıkartılan ojeyi markanın kurucusu tesadüfen keşfetmiş. Ojenin kokusuz olması da ürüne ait diğer iyi özelliklerden bir tanesi. Sürüldükten sonra yarım saat içinde oje tırnakta kuruyor. Altına bir kat baz sürüldükten sonra da uygulanabilen oje*bu oje çok farklı* uçlardan biraz kaldırılarak rahatça soyularak çıkartılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

kokusuz ojeye ben oje dememteşekkürler paylaşım için

rica ederim canım

Alıntı:
--madamchatlaq--´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kokusuz ojeye ben oje dememteşekkürler paylaşım için
al benden de o kadar sürerken şöylee bi kokacak dimi yaa

teşekkürler

tesekkürler (:

saol

süper (Y)

ben ojeyi kokusu için aLıom be

bende kosusunu seviyorum ojenin sagol

rica ederim kızlar

süpermiş...emeğine sağlık

OJE KOKMALI

ojenin kokusuna ayrı bi biterim

iyiymiş ya 2 saat asetonla çıkarmaya uğraşmaya gerek kalmaz (:

saol

rica ederim

hehe

tşklerl

rica ederim canım (:

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum