kızlar yardım edin

arkadaşlar sizce erkekler etekli bayanlarımı yoksa pantolonlu kızlarımı daha çok begenir acil bu soruya cevaba ihtiyacım var

İlginizi Çekebilir

bence erkeler etekli kızlara sadece bakmak için bakıyor pantolon en iyisi karşındaki en azından bacaklarının güzeliğini değilde konuştuklarını ve senin iç güzelliğini düşünür BENCE yani

Aslında etek giydiğinde karsındaki erkegin kişilğine göre deişio valla.
Kimine göre senin bacakların önemlidir.
Kimi bu duruma aldırıs etmez.
Sanırım sen birinin yanına gidiceksin ve ne giycegine karar vermedin bence pantolon giy

bnce etekli erkek milleti değil mi ya

evet erkek arkadaşımla buluşacam ve ne giyecegime karar veremedim sizden yardım istiyorum yazdıgınız yorumlar içinde sagolun

etekli..

bence erkege göre değişir onun içn bişey diyemem

bence pantolon giy. erkekler genelde kız arkadaşları etek giydiklerinde tedirgin olurlar. kıskanırlar. tatsızlık çıkmasın..

bence fark etmez sonucta erkek arkadasın seninle bacakların için çıkmıyor dmi

bence en güzeli pantolon hem sen daha rahat edersin hemde bacaklarının güzelliğini herkes görmez

Nasıl Rahat EdicekSen Onu Giy
Kıyafetin iÇin sevmiyOr sOnucda O seni

Cnm pantolon giyersen senin için daha güzel olur.Eğer karşındaki seni çok seviyorsa etek giyimene bozulur.Siz yürürken bile etrafına bakar ve senin ayaklarına bakan biri varmıdır diye.Eğer o günün iyi geçmesini istiyorsan pantolon daha iyidir.İyi düşün cnm

hiç bi fikrim yok

hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için

etekli

bence yakışanı giy onu beğenirler =D

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum