kızlar yardım :((((

Ben bu sene sınava giricem Bunun için düzenli çalışma programı önerir misiniz ?

İlginizi Çekebilir
  • kızlar hadi yardım ?...
    ya arkadaşalr bu sene lise mezuniyetimiz var ama ben ne giyceğime karar veremedimmm bii el atarmısınız bu...

• kızLar yardım Lütfen.(:...
    erkek arkadŞıMn doUm qNü war onA 1 kutu ypmak istiorm we içine bşiLer koymak istiorm 2 miz iÇn özeL oLd...

• kızlar yardım edin...
    arkadaşlar sizce erkekler etekli bayanlarımı yoksa pantolonlu kızlarımı daha çok begenir acil bu soruya...

• kızlar yardım yaaa...
    kızlarrr bir erkeği kendimize nasıl asık edeblrzz ama size karsı boş değill vee deli gibi aşık olmas...

eee kızlar hadi ama

bence fazla abartma verimli çalış kafanı ona ver yeter yoksa şu saatte şunu yapıcam bu saatte bunu yapıcam gibi şeyler saçma bence

Yok öyle değilde duzenli bi programla rahat edebilirsin cnm once gunluk ne yapıyorsun onları yaz ben girince ins onları bi duene sokmaya calısırım istersen...

Anladığım kadarıyla lise son öğrencisin. .
Aslında program için birazcıkkk gec kalmıs sayılırsın.çunku öss'ye 3 ay kaldı cnm. .
Bu saatten sonra yapman gereken daha daha cok calısmak olcaktır.Korkutmus gibi olmuyum ama mıllet 4 saat calısıyosa sen 6,7 saat calısmalısın ki kazanasın..Benım calısma stilim genelde:
Gün içerisinde okulda işlenen derserın tekrarı ve 1,2 deneme cozulmesi.Daha sonra hangı konulardan eksıksen bunların bir listeni cıkarmalısın.Ben sayısal öğrencısıyım.Fizik-mat. ten o aksam için bilmediğin konuya calısıp soru cozersın.2.gunde Kımya-Geo.3.gunde Bio-mat die gün sırasına koyabılırsın.İlla bunu yapcam diye yapma.sıkılırsın.İstediğin alan derslerınden 2sını sec ogun için çalış.Hafta sonlarıda yalnızca deneme çöz bolca.İlk gunler cok daralarsın ama zamanla bünyen alısacaktır..Allah sabır versın canım şimdiden

ya bende aynı sorunu yaşıyordum.. dersanedeki rehberLikçi gecen gün : hiç bşi için qeç oLmadıqını, ilk önce kendimize söz verip bu sözü tutmamızı istedii... 3ay içinde eksik olduqumuz konuları bitireblceqimizi söledi..
inanmak başarmanın yarısıdr cnm unutma (: .. kendine inan.. ama fazla yüklenme..
deneme çözmeden önce konuya üstten bi bak ..
kendini sürekli motive et we oLumLu düşüN..
umarımm kazanırzz.. başarıLAr..

hadi bakalım umarım başarırsınız

yAT kaLk ÇaLıs.. haTTa kaLkıp YatMadan çaLıssanDa OLur..

Bilmiyorum ki LS

Allah yadImcIn olsun, calI$ ama kendinede vakit ayIrmayI unutma, arada bi mola ver yoksa bogulursun ögrendiginide unutursun

günlük soru çözme hedefin olsun ve günlük iki deneme yap bence deneme yapman senin için çok faydalı olcak hem zamanını kullanma açısından hemde daha çok soru görmüş daha çok öğrenmiş olcaksın sınava hazırlanmanın en iyi yolu bence bol soru çözmek ve yapamadıklarını araştırıp öğrenmek

Alıntı:
zZzZzZz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında program için birazcıkkk gec kalmıs sayılırsın.çunku öss'ye 3 ay kaldı cnm. .
Bu saatten sonra yapman gereken daha daha cok calısmak olcaktır.Korkutmus gibi olmuyum ama mıllet 4 saat calısıyosa sen 6,7 saat calısmalısın ki kazanasın..Benım calısma stilim genelde:
Gün içerisinde okulda işlenen derserın tekrarı ve 1,2 deneme cozulmesi.Daha sonra hangı konulardan eksıksen bunların bir listeni cıkarmalısın.Ben sayısal öğrencısıyım.Fizik-mat. ten o aksam için bilmediğin konuya calısıp soru cozersın.2.gunde Kımya-Geo.3.gunde Bio-mat die gün sırasına koyabılırsın.İlla bunu yapcam diye yapma.sıkılırsın.İstediğin alan derslerınden 2sını sec ogun için çalış.Hafta sonlarıda yalnızca deneme çöz bolca.İlk gunler cok daralarsın ama zamanla bünyen alısacaktır..Allah sabır versın canım şimdiden

Alıntı:
zZzZzZz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hayır canım bn 8. sınıf için =)

bayanlar bölümü ama erkek arkadaşlarda fikir beyan ediyor ne güzel

sana en büyük önerim şu pc basından kalk

Alıntı:
TEK-TANEM´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sana en büyük önerim şu pc basından kalk
haklısın xd

kazandın mı?

Kazanmayı bırak, çoluk çocuk sahibi bile olmuştur.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum