Saçına KötüLük Etme...!

saçınla barışık olmak için önce ona iyi davranmayı ögrenmen gerekiyor.ona saygıda kusur etmez ve incitecek tavırlardan kaçınırsan,onun da seni mutlu etmemesi için hiçbir sebep kalmaz...
DOĞRU OLAN:saçını toplamak için lastik bir toka kullanmak istiyorsun.o halde saçının sağlıgı için üzeri kumaş yada iplik dokuma olanları tercih etmelisin.üstelik çeşitli renkleri bir arada kullanarak hoş şekiller yaratabilirsin...
DOĞRU OLAN:daha fazla parlaklık için saç kurutma esnasında yapman gereken,fön makinesini köklerden uçlara dogru tutarak kurutmak...
DOĞRU OLAN:banyodan çıktıktan sonra bir süre saçını havluya sararak bekle.nemi alınmış saç,taranmaya en uygun saçtır.bu arada kullanacagın taragın geniş dişli olmasına dikkat et...
SAKIN YAPMA:paket lastigi gibi üzeri kaplanmamış çıplak lastikleritoka niyetine kullandıgında,saçlarına ne büyük bir eziyet ettigini biliyor musun?saç telleri rahatlıkla bu lastige dolanır;hem dügüm olur hem de çabucak kırılır...
SAKIN YAPMA:saçını kuruturker,fönü çeşitli yerlerden gelişi güzel tutmamalısın.bu uygulama saçın parlaklıgını alır.
SAKIN YAPMA:saçını asla sırılsıklam haldeyken taramaya kalkma.saç ıslak oldugunda üç kat daha zayıftır ve kırılmaya meyillidir...

İlginizi Çekebilir

umarım konu daha önce açılmamıştır bn baktım ama göremedim..

Güzel bilgiler..

Teşekkürler..

teşekkürler cnm

tşkler canım

ben tşk ederim arkadaşlar..

bilgiler için tşkler

teşekkürler

*Saçına Kötülük Etme* paylaşılmış cnm

emeqine saqLık qüzel bi payLaşım

saol cnm

aYYY cOk saGoL canim yaa benIm sacIm coK kirIliyo yapMadigim sey kaLmadi

kşke önceden deseydn xD sa0L

bilgiler icin tskler canim

bilgiler icin Trk Silahl Kuvvetleri

bilgiler icin tesekur ederim

saol

aynılarını bi dergide okumuştum yinede saoll

paylaşım için tşkrlerdikkat etcem

SAKIN YAPMA:saçını asla sırılsıklam haldeyken taramaya kalkma.saç ıslak oldugunda üç kat daha zayıftır ve kırılmaya meyillidir...

hep yapiyorum ya.ama saclarim kivircik ve uzun. napim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum