Şimdi moda beyaz kalmak !

Şimdi moda beyaz kalmak !

Avrupa’da başlayan beyaz ten modası Türkiye’de de yaygınlaşıyor..
Son iki yıldır tüm dünyada trend olan ’beyaz ten’ akımına Türkiye’nin top modelleri de uymaya başladı. Nicole Kidman, Julia Roberts, Naomi Watt, Kylie Minouge, Scarlet Johanson, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie başta olmak üzere özellikle dünya starları arasında bir akıma dönüşen yaz kış ’beyaz ten’li olmak, artık kadınlar arasında bir ayrıcalık simgesi. Bodrum Bianca Beach’te tatil yapan Ece Sükan, tüm bronz tenli kadınlar arasında beyaz teni ile dikkat çekiyor. Sükan, “50 faktör koruma kullanıyorum. Tatildeyken bile daima gölgede dururum. Hiç güneşlenmem. Çünkü çok beyaz tenliyim ve böyle kalmak istiyorum. Tabii sağlık açısından da güneşin altında saatlerce kalmayı çok sakıncalı buluyorum” dedi.
alıntı...

İlginizi Çekebilir

bende beyazım ve çok menunum bole olmakdann teşekkürlerr

aaaaaaaa desenize ben bu modadan eksik kalcammmm
doğuştan esmerimm

bende ne esmer nede çok beyzzz ortası yani
pylştğn tşkler tatlım

aiyy isterse sonsuza kadar beyazlık moda olsun tercıh etmem bence herzman bronzluk hoş

beyaz ten iyidir yakinsanda bronz oluyor yakismayanda beyaz tenli olmak ayricalik oldu artik

ben de beyaz tenliyim

esmer daha güzel saol

Alıntı:
FuŞya´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aiyy isterse sonsuza kadar beyazlık moda olsun tercıh etmem bence herzman bronzluk hoş
bncd yaa xD

Bende beyaz tenliyim ama esmer(bronz)olmak güzel

bende beyazım hemde acayip istesemde bronzlaşamyorum

bronzlk daha hos bnce

Zaten hicbir zaman esmer oLmayi istemedim (:
TesekkurLer payLasim icin

ayhhh benim tenimm cok beyaz pamukk gibi hakkat mi yasadikk desene sonucta ben modayi yakindan takip ederim demek bende modaci olacampuhahah

saolun yorumlar için

wala bn tam bir esmer güzeliyim ve çok memnunum beyaz olmayı da istemezdim açıkçası hem herkes beyaz olunca bu sefer esmerlerin bi farkı olcak______haksız mıyım?

bende esmerim halimdende cok memnunum

pylşımın için saol

eyvah eyvah kapkara oldumda geldim nolcak şindi

bnde beyaz tenliim.. ama bronsluk bnce süper..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum