kızlar bana acil yardım edin ihtiycım var yorum yazın :(

kızlarrr bir erkeği kendimize nasıl asık edeblrzz ama size karsı boş değill vee deli gibi aşık olması için neler yapmalıyız taktik verin yaa bana valla öyle lazımkkii

İlginizi Çekebilir

biriniz bişey yazn yaa

eger hoşlanıyorsa seni begendigi icindir mutlaka ilerisi gelir yakın ol bence surekli konus birseyler paylas ozaman baglanır ve asık olur

şeker eyer hoşlanıyosan git söyel başka çaresi yok

gülüm biz çıkıyoruz zatenn yeni barıstık ama bana boş değil ama asık olmasını istıyorum ne yapcagımı sasrdım valla ya

ohhhhooo onu bulamayanlarda var şekerim eğer anlaşıosanız zaten bu ilişki yürür dert etme cnm soğumaya başlarsa bişiler düşünürsün

bence goz temasıı kur bıdenemmmm

hımm göztemasıı tmm cnım ya ilgilenıyo bazen
ilgilenmıyo bazen vurdmduymaz sus cocugu bi çözemedim gitii
yaa off anamm off ne çekilecek çilem varmıs benim

sürekli çevresinde olama fazla sıkmadan tabi...
onunla ilgilen naSIL kızlardan hoşlanıyorsa öyle olmaya çalış...
daha sonra çıkmya başlarsınız aşık olur sana,o zaman bırak üstüne fazla düşme...o senle ilgilensin sürekli...mesela sürekli aşkım demekaybedersin,sıkılır...arayı bulmaya çalış...o zaman hiç bitmez ilişkiniz...ama dediğim gibi en başta etrafından ayrılma,ama yılışık bi kız olarak deilde,herkes tarafından sevilen,ağır başlı,biraz esprili...anlatabildim sanırım=)

Ve tabi kolay elde edebileceği bi kız olma!erkekler zoru sever...zor bi kız olbn böle yaptım 2 yıllık sevgilim var...bu arada ben erkek deilim=)erkekler eklemesin die erkeğim yaptım=)=)

bencede göz temaSı önemLi güLüşLer bakıŞLar faLn zaten beraberseniz iLerLedikÇe o daha çok bağLnr diye düŞünüyoRm..

inşşaalaah yaa ama artık bende sapıttım nasıl davranacgımıı 8 aydır beraberiz 2 kere ayrıldık daha yeni barsdık dün yanii ya bana karsı boş değil hissedıyorum ama fazlada dolu değil yani ben onunherseyi olmak istıyorum işdee tammen ciddi olalım istıyorum zaman gösterr bunuda demi tesekkürler arkadaslar

Eğer Doğru kişiyi SeçtiySen Ztn Sna aşıkdr Sheker !

off offf o doğru kişimiama sevıyorummmmm

TAm ustasına geldim kuşum .
BAk şimdi önce erkeği bakışlarınla,yorumunla,konuşmanlaa etkiliceksin
Çekici olucaksın
Gözlerinin tammm içine bakarak gülüceksin ama çok değil azcık azcık
Sonra en önemlisi ona kendinde bişeyler vermeye hazır olduğunu hissetir.
Bİr adım ileri git ama 20 adım geri kaç
Öle Öle becerirsin kuşum...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum