Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !!

Cumt. atladım motoruma şile ağvaya gitmek için yola koyuldum ... Ve çekdiğim fotolardan bi albüm size ark.lar !! Takı satan bi mağazadaki abiyle baya bi muhabbet ettik ... Sonrasındada eserlerini fotoğrafladım... GÜn boyu toplamda 240 km yaptım siyah incim ile... (motosikletim ) ... Sabah 9da çıkdım gece 2 de eve vardım ark.lar !!

1- Ağva Hatırası ...

2- "Bizleri sıkmayın kırılırız ... "

3- Deniz kabuklarından yapılmış bi şaheser ...

4- Yine deniz kabuklarından ...

5- Kolye aksesuarı gibi bişeydi sanırım ...

6- I Love You !

7- Deniz kestanesi ... (ama bi türlü kabul etmedi amca deniz kestanesi değilmiş ...)

8- Dükkan genel görünüm ...

9- Tekne turu yapan insanlar ...

10- Akşam balıkçılar yakaldığı devasa büyüklükdeki balığı gösterirken ... Kolum kadar vardı heralde ...

11- Amcama bakın !! sigarasını yakmaya çalışırken ... (teknenin sağında adım yazıyo galiba sonradan farkettim )

12- Boş plakaya yazı yazarken... " Güzel kızımın dağınık odası"

13- Ve final : Siyah incim, yoldaşım, yeni motorum !! (Yakında onunla alakalıda konu aççam fotoğrafları için...)

Yorumlucak & Yorumlamayacak ark.lara tşkler !! İYİ SEYİRLER !! Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !!

İlginizi Çekebilir

üçüncü resim çok tatlı ya (= siyah incinde güzelmiş hani

ayy ciddi şahaser ama çok güzel...ohh iyi tatil yapmışsınmotorunda maşallah çizik bile yok

güzel resimler...

Senin siyah incin benim kara meleğim...
nihayet tanıştık kendisiyle...
sen onunla yola çıkınca ben korkuyorum biraz ama yakında alışır güvenle seni ona emanet edebilirim sanırım...
objeler çok güzel...
ben de amcaya katılıyorum o dikenli şeyin deniz kestanesi değil bir balık türü olduğuna...
deniz kestanelerinin gözü olur muydu...
o kadar yol git resimleriyle kandır bizi...
hediyem nerde bakıyım...

sohbete beklerim sizi

bir gün sohbette karşılaşmak dileğiyle.

Abla ben senin bu kardeşi sevdim ama bir hususu onaylamıyorum neyse önce resimlere yoralım
iyi güzel hoş resimler çekmişsin kardeşim yanlız birazda doğa fotoğrafları çekseydin daha güzel olurdu bence kimbilir belkide çekmiş paylaşmamışsındır
Bir takıcıda takılmış kalmışsın.Vesselam..
Onaylamadığım hususa geleyim şimdide (:
Ya gel senin bu siyah incini diğer adıyla cbf'ini tvs apachı yapalım hem o 135 görüyo benimde kırmızı yakutum vardı cbf olarak şimdi seninki gibi siyah bi apachım var..Gerçi artık sürmekte zorlanıyorum.İstanbullusun ablamında kardeşisin belki birgün beraber gezeriz emeğine sağlık vesselam

Alıntı:
öcCcü-böcCcü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
üçüncü resim çok tatlı ya (= siyah incinde güzelmiş hani
tşkler ... öcü - böcü bu ne biçim nick be ?
Alıntı:
≈...қǻЙLٲ ĢÕLĢξ...♀´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ayy ciddi şahaser ama çok güzel...ohh iyi tatil yapmışsınmotorunda maşallah çizik bile yok
çizik heralde yok daha yeni aldım diyorum dinlemiyomusun beni
Alıntı:
aşkın s hali´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel resimler...
resim değil fotoğraf ezel ...
Alıntı:
dlady´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin siyah incin benim kara meleğim...
nihayet tanıştık kendisiyle...
sen onunla yola çıkınca ben korkuyorum biraz ama yakında alışır güvenle seni ona emanet edebilirim sanırım...
objeler çok güzel...
ben de amcaya katılıyorum o dikenli şeyin deniz kestanesi değil bir balık türü olduğuna...
deniz kestanelerinin gözü olur muydu...
o kadar yol git resimleriyle kandır bizi...
hediyem nerde bakıyım...
herkes kafasına göre bişi diyo ayten ... Dedemde görür görmez kara yılan demişdi Deniz kestanesi değil madem ne ya o ayten sorarım sana !! amca 2 nolcak !! O kadar yol gittim kandırmıyorum yarında siyah incinin fotolarını km saatinin fotosunu gösterimde azın açık kalsın ... inanmıyosan google amcana sor 100 km dicekdir ama ben biraz yolu uzatarak gittim kolay değil 3 saat yolculuk !! ama süperdi ... Gece eve geldikden sonra anneme dedimki şimdi git desen yine oralara giderim şerefisizim dedim şaşdı kaldı kadıncaz !! :

Alıntı:
painter´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bir gün sohbette karşılaşmak dileğiyle.
aynı dilekleri bende diliyorum ... Ama acemiliğimi üstümden atmam gerek ...

Alıntı:
»»mihrali««´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abla ben senin bu kardeşi sevdim ama bir hususu onaylamıyorum neyse önce resimlere yoralım
iyi güzel hoş resimler çekmişsin kardeşim yanlız birazda doğa fotoğrafları çekseydin daha güzel olurdu bence kimbilir belkide çekmiş paylaşmamışsındır
Bir takıcıda takılmış kalmışsın.Vesselam..
Onaylamadığım hususa geleyim şimdide (:
Ya gel senin bu siyah incini diğer adıyla cbf'ini tvs apachı yapalım hem o 135 görüyo benimde kırmızı yakutum vardı cbf olarak şimdi seninki gibi siyah bi apachım var..Gerçi artık sürmekte zorlanıyorum.İstanbullusun ablamında kardeşisin belki birgün beraber gezeriz emeğine sağlık vesselam

Yakında o da olur fazla çekim yapmadım ... Olsa paylaşırdım mutlaka emin ol mıhra ... Ewt bi takıcıda kaldım çünkü bi onla muhabbeti koyulaştırdım diğerlerine bakmak nasi olmadı çünkü bu amca motoruna ben göz kulak olurum dedi ... Benimde canıma minnet !! 4 ayak üstüne düşmüşdüm anlıcan ... Bırakda fotolarını çekip görmüceni bilsemde o da benim kıyağım olsun ona ... tvs apache haa sen çok yaşa emi ama saol ben halimden memunum rodaj süresinde olduğum için 80i geçmedim be mıhrali düşünsene otobandasın 80 le gidiyon komik ya Hem hız tutkunu değilim yaa ort 100le gitsin yeter bana ki gidiyoda yani Sürmekde neden zorlanıyosunki onu anlamadım :S !? Umarım tahmin ettiğim olay geçmemişdir başından ... Oldu gezeriz ama benim acemiliğimi üstümden atmam lazım ama ... Ondan sonra seve - seve gezeriz ... Tekrar tşkler mıhralı değerli yorumların için... Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !!

Anladım aman yavaş git zaten hızdan kime fayda gelmişki değilmi? (:
Yok tahmin ettiğin gecmedi başımdan ben o konuda çok dikkatliyimdir.Ama ne yalan söyleyeyim hızlıyımdır..Sadece bir müddet kullanamayacağım biraz rahatsızımda bu aralar.Ama çok isterim kış gelmeden şöyle görüşüp biraz turlamayı.Vesselam (:

olsun ama mafedebilirsin kısa sürede hiç anlıyor mu beni

Alıntı:
»»mihrali««´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Anladım aman yavaş git zaten hızdan kime fayda gelmişki değilmi? (:
Yok tahmin ettiğin gecmedi başımdan ben o konuda çok dikkatliyimdir.Ama ne yalan söyleyeyim hızlıyımdır..Sadece bir müddet kullanamayacağım biraz rahatsızımda bu aralar.Ama çok isterim kış gelmeden şöyle görüşüp biraz turlamayı.Vesselam (:
tvs apache de 150lik makina değilmi ... :S 135 nası görüyo ... Hız devir kesicisimi yok ondan mı acaba ? 1000kmden sonra 100 yaparım ki o da bana ömür boyu yeter heralde... İyi tahmin ettiğim olmamasına sevindim... Geçmiş olsun rahatsızlığın için mıhrali... Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !! Ewt kış gelmeden şölee ağaçların yaprakları sararmışken yapalım bi gezi ... Painter de gelir bakarsın ... Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !!

bunu istiyorum selçuk
hepsi birbirinden güzel resımlerın

Alıntı:
◊◊Gûñ~Іşıĝı◊◊´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

bunu istiyorum selçuk
hepsi birbirinden güzel resımlerın
istiyosan al ayşegül tutan mı var !? Fotonun üstüne sağ tıkla resmi farklı kaydet de (her ne kadar resim değilsede ) sonra kaydet de bitti işte bu kadar almış oldun Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !!

Güzel Resimler (: .

çok güzeL bi yer bende gitmiştim 2-3 hafta önce
siyah incinde müthiş bişieye benziyor yani ne diyim (:
eLLerine sağLık güzeL oLmuş her zmanki gibi

Alıntı:
closéd.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel Resimler (: .
saol closed ...
Alıntı:
M€L€kSÿ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzeL bi yer bende gitmiştim 2-3 hafta önce
siyah incinde müthiş bişieye benziyor yani ne diyim (:
eLLerine sağLık güzeL oLmuş her zmanki gibi
tekrar gitmeyi düşünüyorum ama ne zaman olur bilemem şu havalar soğumadan olabilir mesela ordaki amcaya sözüm var hemde yine gezmiş olurum ... oraları !! siyah inci sıfır olduğu için müthiş gözüküyo sema ... Bakalım sonraki senelerde nası gözükcek Yorumsuz bırakmıcanı biliyodum ... ki öle de oldu !!

zuhaaha hepsi mükemmel 3. resime koptum yav

BayıLdım yaa (:
Hepsi birbirinden muhteşem
BizimLe payLaştığın için saoL

Alıntı:
¯°²¤ DëLî ¥ü®ëK ¤²°¯´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
zuhaaha hepsi mükemmel 3. resime koptum yav

Alıntı:
Esin ..´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
BayıLdım yaa (:
Hepsi birbirinden muhteşem
BizimLe payLaştığın için saoL
bişi değil esin ...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum