Tekil Mesaj gösterimi
Alıntı:
Emek.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Seni severim bilirsin ama şu yorumunu okuduktan sonra fikirlerimi söylemesem olmazdı,nasıl olsa özgür bir ülkedeyiz değil mi?
Bak bu senin bir konudaki yorumun;
''Kürtaj benim hakkım diyenler, bugün ağaca vicdan yapar olmuş! ''
Bunların da özgürlükleri var? Yani şimdi herkes istediğini düşünüp uyguluyorsa,o bu anlama da gelir değil mi?
Şimdi ben senin Atatürk'ü sevmek zorunda mıyız soruna;
''Ya seve seve ya da başka şekilde,sevmek zorundasın,eğer Tükiye'yi kuran adamın ülkesinde o havayı soluyorsan seveceksin arkadaşım faşistlik damarlarımı göstertmeyin bana''
derdim ama demiyorum,çünkü biz özgür bir ülkeyiz, düşüncelerimiz nedeniyle tutuklanıp,coplar yeriz no problem.
Ayrıca konuyu açan arkadaşım,keşke böyle bir konu açmasaydın, sevmezse sevmesinler,çıkar uğruna sevilecekse hiç sevmesinler daha iyi,biz yeteriz.
Sen seve dur ben Atatürk'ü sevmiyorum, sevmek zorunda da değilim. İstediğin damarını gösterebilirsin farketmez. Kimse düşüncelerinden ötürü cop yemedi ben Bursa'da yapılan eylemide gördüm. Kaşınanları kaşıdılar. Ayrıca kimseden çıkarım yok evet evet siz sevin Atanızı. Bak ben saygısızda değilim Atanız derken büyük harfle başlıyorum. Ölmüş bir insana saygım var sevgide bırak bana kalsın.