Tekil Mesaj gösterimi
Tbrik ettimm

Adini ve yasini soriyim didim ama benden once soran olmus bende ogrenmis bulundum
okadar sorunun uzerine soru sorsammi $imdi bilemedim yazik sanami desem , ne desem bilemedim ksdhjfkjshdjhkjf .. Niysehcigime ama BOL BOL KOLAYY GELSIN diyim : ))

ama gelmisken sorayim demi

ivett sorayim sorayim ..

1) Hayatindaki hedefin
2) Kucuklukten kalma ucuk kacik bir hayalin varmi ? Ve bunu gerceklestirebildinmi veyahutda gerceklestirmeyi istedigin taaa kucuklukten kalma herhangi bi hayalin varmi (bazen sacma sorular sorabiliyorum farkindayim kjsdhkgjsdhgj )
3) Nickin neden Isyanli Sukut ?
4) Suanda olmak istedigin yer ?
5) Gitmek istedigin ilk 3 ulke ?
6) Tatillerinde kimlerle yada kiminle birlikte olmak istersin ?
7) Yalnizligin sendeki yeri ?
8) Hayat sence cokmu acimasiz?
9) ilk askin kimdi ?
10) Sevdigin biri varmi ? yada Evlimisin / Bekarmisin / Nisanlimisin
11) Hayatimin Ask'i dedigin biri oldumu hic ?
12) Sence Sevgi bitermi ?
13) ' En buyuk asklar nefretle baslar ' sozu senin icin ne ifade ediyor : ) sencede oylemidir ?
14) Resim cekmeyimi, cekilmeyimi seversin ?
15) Evin hangi bolumunde en cok vaktini harcarsin?
16) Yemek yapmayi severmisin? Mutfakla aran nasildir
17) En sevdigin "Su" Markasi
18) Her su'yun tadi farkli oluyor :s ama insanlar anlamiyor 'su' iste diyorlar hep, hepsi ayni ama oyle degil sencede aynimi yoksa farklimi ( bu nerden cikti dersen elimde 1.5lt' su $i$esi ' su icerken sana soru dusunuyorum ksjhdfjkhskjdhfjkhasdkjhfjksd )
19) Bu kadar soru yitermi ? (bide sormayi vazgectiydim ha ' ahh bide vazgecmeseydim ne kadar gelirdi kimbilir )
20) Seni pek tanimiyorum sadece surekli denk geldigim uyelerden bitanesisin ' disardan gordugun kadariyla ben? sence nasil biriyim ( klasikler olmassa olmazlardan bilirsin ' yabancida olsan yakinda olsan kesin geliyor bu soru sdkjsdkjf )
21) ve son sorum.. Saat kac ?

yeniden yeniden Kolay Gelsinnn