Tekil Mesaj gösterimi
Alıntı:
Nihal-i Zarif´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
birkac soru da ben sorayim=)

Seni anlatan bir siiri bizimle paylasir misin?
...
Bilirim acı verir bazen susmak... Konuşmak istersin; kelimeler boğazına düğümlenir. Her şey bitmiştir aslında... Ne kelimeler ne de suskunluk bir işe yarar artık. Zalim acı saplanmıştır en derine; duyulan sadece iç çekişlerdir artık... Bir de; dilinin ucuna hücum eden ve dudak kalesine çarparak bozguna uğrayan kelimeler... Gözyaşı da suskunluğun meyvesidir. Dokunur acının üzerine; ılık, tuzlu bir ilaç gibi... Önce yakar, belki de acıyı azdırır. Ya sonra?.. Uyuşur kasılan gözlerin... Oradan kalbine damlar susan sesin... Sessizce, kimsesizce ağlarsın; duyarlarsa gelirler ve beni yalnızlığımla ayırırlar diye korkarsın, hıçkırıklarını boğarsın, susarsın!..

Üzüldügün zaman ne yaparsin genelde? Bir kenara çekilip düşünürüm,sessizce içime akıtırım gözyaşlarımı kimseler duyup da üzülmesin isterim.

Gelecege dair bir hayalin var mi? var bir kaç hayalim,nasipse olur inşaAllah.

Mutluluk sana ne ifade ediyor? Huzurlu bir ortamda sevdiklerimle paylaştığım anları.

Hüzün sana ne ifade ediyor? Yalnız kaldığımda geçmişe dalıp da yaptığım hatalara saplanışlarımı..

Okudugunda etkilendigin bir kitap var mi? Tarihi bir roman daha doğrusu araştırma diyelim ; Beyazıt Akman-Dünyanın İlk Günü.
ve Nihal-i Zarif hakkinda düsüncelerini merak ediyorum:
Seni hiç tanımıyorum desem kırılır mısın bana .
Ama gördüğüm kadarıyla insanları kırmayı sevmeyen ve inandığı şeylerin peşini bırakmayan bir yapın var.

Kolay gelsin
Teşekkür ederim

Alıntı:
ʏіtіĸ ɢɑẓeʟ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler.
Kolay gelsin.
Teşekkür ederim