Tekil Mesaj gösterimi
Alıntı:
K-éxcèptiionel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler

Hobilerin ve fobilerin nelerdir ? Sessizlikten,sohbet etmekten ve şiir/yazı yazmaktan ve fotoğraf çekmekten hoşlanırım (:
Boş konuşmaktan,gevezelikten ve bir şeyi yapma dediğim halde tekrarlayan insanlardan koşlanmam.
Hayvanlar,onları uzaktan sevmek en güzeli

Sanal dünyada hic hata yaptigin oldu mu olduysa neydi o hata ? yaptım.
Kaç dil biliyorsun? Türkçe ve kendime yetecek kadar İngilizce.
Karar verirken nelere dikkat edersin hayatının her evresinde ? Sonrasının beni nasıl etkileyebileceği konusundaki endişeleri hesap etmeye çalışarak veririm kararları genelde.
Site içinde hic sevmedigin üyeler oldu mu ? Oldu .
Hayatında yaptığın en büyük fedakarlık neydi eğer bi kişi içinse o bunu hak etti mi ? Haketmese yapmazdım zaten o fedakarlığı..
sana 1 aylık bedava bir ucus bileti verseler nereleri gezmek isterdin? Mekke,Medine, ve Türkiye'de Karadeniz.
sadece sunu yasayayim sonra ne olursa olsun ölsemde gam yemem dedigin şey? Şimdilik yok.
asla affetmeyecegin seyler? 2. bir şans verdiğim insanın hatasına devam etmesi.
Hayatta en cok korktugun sey? Yanlış anlaşılmaktan nedense çok korkarım.
Birine kizdigini nasil belirli edersin? Yüz ifadem ben saklamaya çalışsamda hemen belli eder.
Sence dostluk aska veya ask dostluga dönüsebilir mi? dönüşmesin ya,bırakalım o özünde durabilsin.
En büyük hayalin? en sevdiğim dostumla o da çalışmaya başladığında beraber yapacağımız planlar , güzel olacak
Hiç sanal ortamda tanıştığın birine karşı özel bişeyler hissettin mi ve böyle beraberlikler hakkındaki düşüncelerin neler ? Hissettim, sevmenin reeli sanalı olmaz. sevmek yürektendir .
En büyük merakın nedir? Kafama taktığım her ne olursa olsun onun hakkında gerekli bilgiyi bulmadan bırakmam.
Anne olmak senin için ne ifade ediyor ? Sonsuz şefkat ve merhameti .
derdini içine mi atarsın ? genelde içine atanlardanım.
Hic insanlara olan güveninin tamamiyle sarsildigi oldu mu? bir dönem için evet oldu.
Sence güzel bir askin sirri var midir varsa nedir? sevdası yarım kalan biri sanırım bunu cevaplayamaz.
Iliskilerin katili nedir sence? karşılıklı tahammülsüzlük.
Parani en cok neye harcarsin? bu sıra kıyafete harcıyorum.
Cok para harcayip keske almasaydim veya harcamasaydim dedigin bisey var mi? evet en son aldığım çantaya verdiğim paraya çok acıdım.
Hic ask icin kendi kisiliginden taviz verdigin oldu mu? kişiliğimden değilde duygularımdan verdiğim oldu.
yalnızlığindan yakınan bi insana nasil teselli verrsin? Farkedemediğin birileri vardır sen etrafına bir bakıver derim.
bigün hepmizin sonu toprak malum..arkanda bıraktıklarından en çok napmalarını istersın? İyi niyetlerinden vazçmesinler yeter.
her insanla paylaşılacak ortak bir nokta bulunabilir mi? bence hayır.
Kendine iyi bakar mısın(beden ve akıl olarak) : bakmaya gayret ederim.
sana verilebilecek en güzel hediye nedir : kardeşimin trabzondan bana özel aldığı ağaç kalem, ve aynı ağaçtan yapılmış defter
Özlemini duyduğun biri varmı? hayır yok.
Seni tatliaskima.com a baglayan nedir ? sayısı az olan dostlarımın varlığı..
Önyargılı mısındır? hayır.
Stresli zamanlarında bu durumdan kurtulmak icin başvurdugun bir seyler varmı? boşvermeye çalışırım,stresin getirilerini yok etmeye gayret ederim.
Kıskanmayı mı seversin kıskanıLmayı mı ? kıskanılmak daha güzeldir
Asla vazgeçmeyeceğin kimse için bozmayacağın prensibin nedir?
ne zaman yanliz kaldigini hissedersin ? Duygusal zamanlarımda hep hissetmişimdir yalnızlığı.
senin için en ozel 3 uye kim ? Sarf-ı Nazar,NecatiEmre,Ezan Sesi.
makyaj yapmayi severmisin dozun nedir? makyaj yapmam.
kaç çocuk istiyorsun isimleri ne olsun ?
eskiden yapmaktan hoslanip simdi biktigin sey nedir ? internette takılmayı çok severdim ama şimdi bir anlamı kalmadı.
birine asik olunca bunu nasil gosterirsin ? sözlerimle (:
ask mi mantik evliligimi ? Mantık merkezinde sevgi evliliği.
forumda en begendigin yonetici ? Leyletül Arus.
niye evlilikler kisa suruyo bosanmalar artti sence : Bardağın boş kısmını çok fazla görmelerinden sanırım.
tam su anda nerde olmak isterdin ? gürül gürül yanan bir sobanın dibinde.
İyiki dediğin şey nedir ? İyiki zor anlarımda sırtımı dayadığım bir ailem ve dostlarım var.
en zor aninda yaninda kimin olmasi seni mutlu eder? sevdiğim insanın.
Bu Sitenin Sana Kazandırdıgın En GüzeL Şey nedir? dostluk.
Kisiligini ornek aldigin biri var mi ? kim ?
Yureginden gecen bir sozu yazar misin? " susuşları ve istemsiz veda edişleriyle tamamlanmamış bir cümledir insan..."
Insanlar niye mutlu degiller? Niye gözlerinin önündeki mutluluklari göremiyor ve sükretmesini bilmiyorlar?
Sözünün dinlenmemesi seni ne kadar kızdırır ? çok kızdırır,helede o tahammül edemediğim bir şeyse.
Ask´i gözlerde mi bulmak gerek yoksa sözlerde mi? Dil sadece gördüğünü okur ama yürek sevdi mi insanın gözlerinin içi güler.
Tanidigin kadariyla ben ? Sen bazen duygu karmaşası yaşasanda hep hayatı birazcık tiye alan birisin.
Kendi kendine yetmeyi biliyorsun ve hareketli bir yapın var.
Yüzünden gülümsemen hiç gitmesin ( ve günlüğüne devam et)

Son olarak forumdaki arkadaşlara söylemek istediğin bir söz veya vermek istediğin bir mesajın var mı ?

Bu kız kadar çok soru getireni vururum bilmiş olun
kolay gelsin
Teşekkürler canım,valla sorulara nasıl cevaplar verdim bilmiyorum.
kafam karıştı çokluğundan