Tekil Mesaj gösterimi
Alıntı:
Frau´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Moruk ben sevgilimle aynı evde yasadım 2 yıl boyunca ve gercekten guzel bir ilişkiydi sanırım yaklasık bi 11 ay oluyor biteli ve su an aklımın ucundan bile gecmiyor. Unutulmaz diye birsey yok zaman herseyin ilacı.

Ilk ay zor gecti ama sonra yavas yavas alışıyorsun kendine daha fazla zaman ayırmaya başlıyorsun. Bazı gunler sokakta yürürken adeta onun kokusunu hissettiğim bile oldu aptal aptal sağa sola bakındığım yada rüyalarımdan çıkmayışı her gece onu gormek zorunda olduğumu bilmek.

Sonuc olarak şu an etrafımda bi ton hatun var ve onsuz insanlarla olan ilişkimin daha kuvvetli oldugunu ogrendim daha az kısıtlıyorum kendimi.

zamana birak yane okeyyy aslkdsdasd

gece gece ne yazdırdın la bana yapmam bak boyle seyler normalde.
kardeşim kız benimle aynı binada aynı okulda yan sınıfımda hergün görüyorum çıkışta aynı yoldan yabancı gibi eve gidiyoruz bu bana çok koyuyo zaten koymasıda gerekiyo ayrıldıktan sonra bile her dakikam onla geçiyo evine gidesim geliyo susup oturuyorum önceden herşeyim olan biri şimdi nasıl hiç bir şeyim oldurabilirim sizce ?

Yoruldum. Güçlü olmaya çalışmaktan. Her gece unutmaya çalışmaktan. Her sabah hatırlamaktan yoruldum.