Tekil Mesaj gösterimi

Survivor'da kazanan belli oldu

#1
Haftalardır kıran kırana mücadelenin yaşandığı Survivor'da son söz söylendi.Show TV'de Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu "Survivor"ı Derya Büyükuncu kazandı.

Dominik Cumhuriyeti'ndeki "Survivor adası"nda 70 günlük mücadele sona erdi. Yarışmanın tartışılmaz en çok konuşulan ismi Nihat Doğan, finalde yüzücü Derya Büyükuncu’ya kaybetti.

Ancak yarışmanın final bölümünde sonuçların açıklanmasına kısa bir süre kala bir açıklama yapan Nihat Doğan, yarışmanın kaz***** belli olmadan kendini şampiyon ilan etti...

Yarışmanın şampiyonunu SMS sonuçlarının belirleyecek olmasına tepki gösteren Nihat, kendisinin yarışmanın finalinin düzenlendiği Kıbrıs'ta rakiplerini oynadıkları oyunlarda yendiğini belirterek, 'Ben buraya kazanarak geldim, Eğer Derya bugün şampiyon olursa SMS şampiyonu olmuş olur, ben de Survivor şampiyonu olurum' diyerek tepkisini dile getirdi.

SMS sonuçları sonrasında Derya'nın şampiyon olduğu açıklanınca da rakibini centilmence tebrik eden Nihat, seyircilere dönerek 'Allah'ıma hamdolsun ki sizlerin oyuyla yenildim' ifadelerini kullandı...Survivor'da kazanan belli oldu / Yaşam / Radikal İnternet

İlginizi Çekebilir
  • Dizinin Adı Belli Oldu...
    Bu sezon Show Tv ekranlarına gelecek, Nefes adlı Türk filminden esinlenerek hazırlanan dizinin adı belli ...