Tekil Mesaj gösterimi

anlamsiz hayatim

evt basliyorum, uzun zamandir yapmak istedigim yaziya bugün basliyorum yani en azindan deniyorum gecekten icimi dökebilcemmi diye ... nasil baslasam bilmiyom hicbi fikrim yok. sadece sunu bilin ASKLA ilgili degil bu sorunum öyle olsa gelirdi gecerdi. benim problemim hayatimin kendisiyle aslinda, ve daha cok ailemle. gözlerimi kapatip icimden geleni yazmak istiyorum sadece, ama olmuyoo her istedigim seyi yazamiyorum hepsi benim icimde kapali bende kalmasini istiyorum belkide. baskalarinin benim yasadigim hayati bilmelerini istemiyorum cünkü utaniyorummm ozaman hayatimdan ve kendimden. distan herknekadar mutlu gözüksemde degilim mutlu bi insan degilim hayatimda hic mutlu olmadim demicem cünkü yalan olur... her insan gibi bende mutlu oldum ama bu mutluluklarim herzaman 1günden fazla sürmedi ... bu demek oluyoki ben mutsuz bir insanim ne yapsam ne etsem mutlu olmayan bir insanim ... hayata küsmüs bi insanim. suan sadece aglamak istiyorummmmmm elime geceni kirasim varrr firlatasim var. nefret ediyorum herseyden nefret ediyorum ...

özgür olmak istiyorummm kacinci yüz yilda yasiyoruzzzzz yaaa ... herkes kendinden sorumludurf bu dünyada hata yaparsan kendine yaparsinnnnn bisey olcani bilsem o hatanin üstüne ztn gitmemmmmm niye özgür olamiyorum herkes gibi neden neden ... hapis kalmak yakismiyo bana baskalarinin hayatini kiskaniyorummm ve yine agliyorum ozaman.aslinda biliyorum benden kötüleride varrrrrr ama benden IYILERDIDE vaaaaarrrrr ve ben özgür olmak istiyorum özgürlügün kizi olmak istiyorum kus kadar özgür olmak istiyorum ... ama olmuyor peki neden ??neden bana güvenilmiyo ?? ben naptimki bukadar kötü anlamiyorum naptim ??

sanirim bu sorularin cvbi herzaman bi sir olarak kalicak hicbi zaman cözemicem sorular bunlar ....

hayatima bi anlam veremiyorum bi anlami yok cünküü!!
icimdekiler hep icimde kalicak hernekadar büyüsemde degisen bisey olmicak icimdeki acilar herzaman bende kalicaklar ve beni aglatmayi basaricaklar birgün mutlu bir insan olsam bile .............

İlginizi Çekebilir