Tekil Mesaj gösterimi
Alıntı:
painter´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bir gün sohbette karşılaşmak dileğiyle.
aynı dilekleri bende diliyorum ... Ama acemiliğimi üstümden atmam gerek ...

Alıntı:
»»mihrali««´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abla ben senin bu kardeşi sevdim ama bir hususu onaylamıyorum neyse önce resimlere yoralım
iyi güzel hoş resimler çekmişsin kardeşim yanlız birazda doğa fotoğrafları çekseydin daha güzel olurdu bence kimbilir belkide çekmiş paylaşmamışsındır
Bir takıcıda takılmış kalmışsın.Vesselam..
Onaylamadığım hususa geleyim şimdide (:
Ya gel senin bu siyah incini diğer adıyla cbf'ini tvs apachı yapalım hem o 135 görüyo benimde kırmızı yakutum vardı cbf olarak şimdi seninki gibi siyah bi apachım var..Gerçi artık sürmekte zorlanıyorum.İstanbullusun ablamında kardeşisin belki birgün beraber gezeriz emeğine sağlık vesselam

Yakında o da olur fazla çekim yapmadım ... Olsa paylaşırdım mutlaka emin ol mıhra ... Ewt bi takıcıda kaldım çünkü bi onla muhabbeti koyulaştırdım diğerlerine bakmak nasi olmadı çünkü bu amca motoruna ben göz kulak olurum dedi ... Benimde canıma minnet !! 4 ayak üstüne düşmüşdüm anlıcan ... Bırakda fotolarını çekip görmüceni bilsemde o da benim kıyağım olsun ona ... tvs apache haa sen çok yaşa emi ama saol ben halimden memunum rodaj süresinde olduğum için 80i geçmedim be mıhrali düşünsene otobandasın 80 le gidiyon komik ya Hem hız tutkunu değilim yaa ort 100le gitsin yeter bana ki gidiyoda yani Sürmekde neden zorlanıyosunki onu anlamadım :S !? Umarım tahmin ettiğim olay geçmemişdir başından ... Oldu gezeriz ama benim acemiliğimi üstümden atmam lazım ama ... Ondan sonra seve - seve gezeriz ... Tekrar tşkler mıhralı değerli yorumların için... Haftasonu şile-ağva gezimden kareler !!