yandı benim yüreğim, susmadı benim gözLerim, en büyük mutLuLuğumu kaybettim...

neye yaRAR?

sana mı kızmaLıyım hayata mı?suçLu sen ya da ben.. gitmekte hakLısın ya da değiLsin.. ne faRk edecek?

ne faRk edecek bu kavgadan sen hakLı çıksan, sen gidi$inde ben bitiRi$imde hakLı oLsam... yandı benim yüreğim, susmadı benim gözLerim, en büyük mutLuLuğumu kaybettim... ne faRk edecek suçLu kim? aLdığım nefes biLe acı verirken bana, a$k keLimesi biLe vururken can evimden beni, hakLı oLmu$um oLmam$ım neye yaRaR?

senden önce de vaR oLan hayat kavgamın yükü, senLe biRaz hafifLemi$ti sanki...aLmı$tın omzumdaki çaresizLiği.biraz da oLsa tatmı$tım Rahat nefes aLıp veRmeyi..$imdiLeRde heR nefesde yoRuLuyoRum yine.hızLı biR giri$ yaptım aRa veRdiğim gibi... $imdiLeRde sonuma sebebimsin, biR zamanLaR nefesim oLmu$sun neye yaRaR?

HeR zaman konu$uRduk seninLe.geRekLi yada geReksiz bütün dü$ünceLeRimizi payLa$ıveRiRdik biR soLukta.yanındaysam,gözLeRimin içine bakaRdın konu$uRken, uzaktaysam hayaL edeRdin beni ve benden geLebiLecek suRat ifadeLerini.sabahLardık biRbiRimizin sözcükLeRiyLe.heRkes bıkaRdı da sohbetLeRimizden, bize yetmezdi.sonRa yava$ yava$ sustu dudakLaRımız...bana söz hakkı tanımadan, 2-3 çift keLime bıRakmadan gittin daha yeni, bir zamanLar ho$ sohbetimiz, konu$maLarımızLa en büyük zevkim oLmu$sun neye yaRaR?

kiLometReLeRce öteden geLiRdin beni göRmeye.kiLometReLerce öteden devam edeRdin beni sevmeye.benim için vazgeçtin anıLaRından, geçmi$inden.en sonunda geLdin yanıma temeLLi biR $ekiLde.mutLuLuğu hissettiRdin gönLüme.boğacaktın beni daha öpücükLeRinLe...$imdiLeRde ise son vedanın, son gidi$inin açtığı yaRaLaRı saRmaya çaLı$ıyoRum, biR zamanLar kiLometReLeRce yoLLar tepmi$sin neye yaRaR?

saatLeRce uğra$ıp biR yüzük yapmı$tın bana... en sevdiğin Renk... gözLeRimin Rengi...bizim Rengimiz...bahaRın ye$iLi....öfkeLi biR kavga sırasında, çıkaRmı$tın yüzüğü oRtaya.öfkem geçince de takmı$tın onu, sosis dediğin paRmakLaRıma..aRdından gittin..çıkaRdığım yüzüğü, koydum biR kenaRa...$imdiLerde o yüzük de senin ve senin bana ya$attıkLaRın kadaR soğuk, biR zamanLar parmağımda ısınmı$, neye yaRaR?

mutLu edeRdin beni severdin..$imdiLerde gittin, bittim...biR zamanLaR ya$ama sebebim oLmu$sun neye yaRaR?

alintr

İlginizi Çekebilir