Tekil Mesaj gösterimi
#14
Dağ fare doğurdu!!! Binbir Gece'nin 750 Bin YTL'lik canlı finalinde neler oldu?
MEDYAFARESİ ANALİZ--

Binbir Gece'nin canlı yayınlanan finali için günlerce hazırlık yapıldı. Sonunda ortaya hiç de Binbir Gece efsanesine yakışmayan bir final çıktı.

Günlerdir merakla beklenen Binbir Gece'nin sezon finali nihayet ekrana geldi.

Canlı yayın dizi keyfi ekranda dizi havasından çok amatör bir skeç, bir müsamere havasındaydı..

İlk olarak sahneye Şehrazat ile Onur çıktı. Davetlilerin alkışlarıyla düğünün yapılacağı alana gelen Aksal çifti konuklarla tek tek ilgilendi.

Aşırı heyacanlı oyuncuların sık sık kameraya bakarken yakalanması, banttan bölümlerin girdiği anlarda bile ekranda canlı yazısının tutulması dikkatlerden kaçmadı. Oyuncular arasında dişe dokunur bir replik yoktu. Toplasan 10 dakikayı geçmeyen canlı yayında dizi olayı, en basit eğlence programı havasından bile uzaktı.

Hiçbir yakın plan detayın ekrana gelmediği canlı yayın genel olarak sönük geçti..

Kudret Sabancı'nın 8 kamerayla canlı dizi olayına girmeden önce, maçların canlı yayını 15 kamerayla yapan Musa Çözen'in bantlarını izleyip biraz fikir edinmesi faydalı olurdu.

Diziye konuk olan Mehmet Ali Birand arabasından iner inmez bayan muhabirin sorularıyla karşılaştı. Hergün milyonlarca kişiye canlı yayında seslenen Birand, ekranda olduğundan daha heyecanlıydı. Arada repliklerini kaçırsa da başarılı bir performans gösterdi Birand.

Diziye konuk olan ünlü sadece Birand değildi, sanatçı İlhan Şeşen, Ferhat Göçer ve Nüket Duru düğünde sahne aldı.

Onur'un son uğradığı masanın konukları ise gazetecilerden oluşuyordu. Masada Ömür Gedik, Irfan Sahin, Bekir Hazar, Yuksel Aytuğ, Cengiz Semercioğlu ve Mesut Yar hazır bulundu.

Bu sahne sonrası Bennu ile konuşan Onur Aksal, Şehrazat'tan gelen sesle adeta şok oldu. Kanlar içinde kalan Şehrazat birden yere yığıldı ve canlı dizi keyfi burada sona erdi.

medyafaresi