Tekil Mesaj gösterimi

Güle Güle Sana

#1
Sevgiydi sana uzattığım el. Çok düşündün canım, o kadar düşündün ki vazgeçtim artık sen den. Ne bırakıyorsun ne de vazgeçiyorsun. Anlayabilsem ne yapmak istediğini. Bir bilebilsem düşüncelerini. Git diyorum gitmiyorsun. Kal diyorum kalmıyorsun. Beni iki arada bırakıyorsun.

Özleme, hasreteydi verdiğim savaş. Artık ne özlem, ne hasret ben de olacak. Belki de bir nefes alacağım. Bitti diyeceğim.
Yine karşımdasın bitti diyemiyorum işte. İnsan ya yürekten sever, ya da arkasına döner gider. Beklediğin ne? İstediğin ne? benim için ya hep ya da hiç dir. Ya hep benim ol ya da hiç olma yanımda. Git artık bence git.

Sevgi pınarlarını sunmuştum sana içmedin. Gönül bahçemden binbir renkte çiçekler yolladım umursamadın. Kadehlerle aşkımı verdim ellerine, yudumlamadın. Gölgem misin benim? yetmedi mi eziyetin. Daha ne istiyorsun? Ne istiyorsun ben den. Çek git artık yoluna, bırak beni yalnızlığımla. Sensiz hayat daha güzel, mutluyum inan bana.

Artık gel demeyeceğim. Yolunu ise hiç gözlemeyeceğim. Biliyormusun artık yüzümü bile göremeyeceksin. Sana yasak koydum. Yüzüm yasak, sevgim yasak sana, aşkım ise çoktan bitti. Özleyen sen, hasret çeken sen olacaksın. Yerlerimiz değişti seninle, ben sen, sen ben olacaksın. Kaçan kovalanırmış herzaman. Sen kaçtın ben kovaladım. Ama artık yoruldum. Bitti artık. İnanmıyorsun değil mi bittiğine.. İnanamazsın tabii. Her döndüğünde yüreğimi açtım sana. Kucak dolusu sevgimi verdim avuçlarına. Sen ne yaptın fırlattın attın avuçlarından.
Çok sabrettim olmadı. Herkes yoluna diyeceğim artık. Herkes yoluna..

Bu masal da böyle bitti. Birzamanlar sevmiştim. Çok sevmiştim seni. Affetmeyeceğim yalanlarını, affetmeyeceğim hiç seni. İp koptu artık, düğümlenemez ki.. Sen yoluna ben yoluma. Görüşmemek üzere güle güle sana.


Alıntı

İlginizi Çekebilir