Tekil Mesaj gösterimi

ben bu adamı anlayamıyorum

Merhaba arkadaslar,
olayları kısaca özet geçip sizden öneri,öğüt ve fikirlerinizi bekliyor olacağım.

İlk işime girdim, çalışmaya başladım. İş ortamım ofis ortamı. Cok az kısıyız ofiste 4-5 kişiyiz. Oda arkadasımla aramız gayet ıyıydı. hatta o kadar cok ıyıydıkı 2 ay sonra donup baktıgımda neredeyse hergun aramısız bırbırımızı ve mesajlasmısız. Aslında o sureklı bana yazıp duruyordu. ben iş arkadasım dıye cok fazla yakın davranmıyordum. hatta bazen kaçak cevaplar verıyordum mesajlarına. Adam benden 7 yaş buyuk. ben ıse 22 yasındayım.
beni düşünen bir tavrı vardı. Ben incinmiyim, benim gönlüm olsun diye cok ugrasır bır hali vardı. Ben buna anlam veremıyordum daha dogrusu aklıma gelen seyın saçma olacagına ınanıyordum. neyse bana eskı sevgılılerındende bahsederdı. cok rahat davranıyordu yanı benım yanımda. hatta arada bırbırımıze ınat ederdık hem ıs hem baska konularda. kuserdık. baya da küs barış hallerimiz oldu. Benden bır ılgı gormedıgınde ya da ben mesaj atmadıgımda hep soylenırdi hanı darılırdı ve ben buna anlamsız anlamsız bakardım. hep ben yazıyrum sana bır kerede ılk sen yaz falan dıyordu hep bana. bu sozler ,yaptıkları bana hep enteresan geldı. ama iş arkadasım yuzyuze baskıyoruz dıye ben hep suyuna gıttım. ortama gore oynadım yani.
daha sonra kendıme donup baktıgımda ona alıstıgımı farkettım. daha once rahatsız oldugum onca mesajlarını arar oldum. bana yazmadıgı zaman kendımı boslukta hıssettım. bır nevı ben ona alısmıs oldum. kendını bana alıstırmıstı.
Son iki haftadır aramız baya baya bozuk. davranısları bır garip. aslında bır nedenininde su oldugunu dusunuyorum: bır arkadası ona bir kızla tanısmasını soyledı. telefonunu verdı kızın. buda hemen atladı ekledı. watsaptan yazısmaya basladılar. ıste o gun bugundur bana olan ılgısı bıttı gıttı. her sanıye her gun bana yazan adam artık yazmıyordu. ne arıyordu ne yazıyorddu. bende sinir oldum ve bır garıp triplere gırdım kendısıne karsı. yanı yuzune bakmamaya onunla ılgılenmemeye basladım. çok fazla tiye almadım kendısını. daha da uzaklastı. o eskıden pesıme dusmeler... barısalım demeler.. noldu dıye sorgular sualler.. hepsi bır anda bıttı.. hanı ters köşe oldum..
Hatta bu sonra hafta cok degersızmısım gıbı davranıyorum bana. nezleydım falan.. ınsan bır gecmıs olsun derdi.. ama demedi birşey olmaz ıyılesırsın dedı gıttı.. uc hafta oncesıne kadar bana bitki cayı yapıp getıren ıcıren adam sımdı bu halde.
Ben neye ugradıgımı sasırdım.
Ya bos vakıtlerını benımle gecırdı dıye dusunuyorum...
Ya da baskasını buldu baktı ki benden tık yok ona kaydı..
Ya da başka bırsey ama ne bılmıyorum ..
NOT: bu kısı baya da capkın, son derece her gecen kadına bakan bırıydı. hatta benım yanıdada bakardı ben sinir oluyorum dıye eglenırdı. snra tamam tamam derdı falan..
Yani arkadaslar ben anlamadım. nasıl davranacagımıda bılmıyorum. ofıste karsı masamda her daim aynı ortamdayız bır garip yanı.. takmıyım dıyorum ıcımde bırıkıyor patlayacak gıbı oluyorum. yani bu nedir bu nasıl bir tutarsızlıktır anlam veremıyorum.
Kendımde de hata arıyorum. acaba hıc mı karsılık vermeseydım ama bu seferde kendısı maraza cıkarıyordu hep. cok mu taviz verdim kendisine.. yıne yaralanan, düşüncelere dalan ben oldum yani.
Çok uyuz bir durumdayım.
Yorumlarınızı beklıyorum. yanı bu durumu nasıl duzeltebılırım.? veya bundan snra ne sekılde davranmam lazım? bir ışık tutun bana lutfen..

İlginizi Çekebilir
  • ne bu anlayamıyorum...
    2 ay önce tesadüf üzeri biriyle tanıştım aynı okuldayız çok çabukta kaynaştık geçen gece konu...

• ANLAYAMIYORUM......
    Yoksun artık belki bir daha hiç olmayacaksın,gidiyorsun sebebini dahi anlıyamadığım bi gidiş bu.. ...

• Aşk Adamı...
    Sevdanın ne olduğunu asla anlayamayacağını düşünürdü. Sevmek neydi açıklamak isterdi ama olmazdı ...